וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אוסטרליה: אם הורשעה ברצח 4 ילדיה

רויטרס

21.5.2003 / 12:10

חנקה את התינוקות שלה בשנתם לאורך תקופה של 10 שנים; הסיבה: הבכי שלהם הפריע לה; הכחישה ההאשמות וטענה: הם מתו מוות טבעי, זהו צירוף מקרים טרגי; האב הודה למשטרה ולחבר המושבעים

אם אוסטרלית הואשמה היום כי חנקה למוות את ארבעת התינוקות שלה לאורך תקופה של 10 שנים. בית המשפט קבע כי האם חנקה את התינוקות בשנתם בגלל שבכו והפריעו לה בחייה החברתיים.

קתלין פולביג, בת 35, התמוטטה ופרצה בבכי כשבית המשפט בסידני הרשיע אותה בשלושה מקרי רצח ובהריגה. חבר המושבעים מצא אותה אשמה בהריגת קיילב, בן 19 יום, בשנת 1989 וברציחתם של פטריק, בן שמונה חודשים ב-1991, שרה, בת 11 חודשים ב-1993 ולאורה, בת 19 חודשים, ב-1999.

התובע אמר בבית המשפט כי פולביג חנקה את כל התינוקות בעת שישנו במיטתם באמצעות כרית או כששמה יד על פיהם. פולביג טענה לחפותה ואמרה כי התינוקות מתו מוות טבעי. היא טענה כי העובדה שזה קרה לארבעת ילדיה היא צירוף מקרים טרגי.

אבי הילדים המנוחים, קרייג, בכה מחוץ לאולם בית המשפט והודה לשוטרים ש"פעלו בנאמנות כדי לגלות מה גרם למות הילדים שלי. "יותר מכל אני מודה ל-12 אנשים (חבר המושבעים) שמעולם לא פגשתי ושהיה להם הכבוד לשחרר ארבע נשמות מקסימות כדי שינוחו על משכבן בשלום", אמר האב.

התקשורת באוסטרליה סיקרה את המשפט בהרחבה ומתחה ביקורת על הרשויות לרווחת הילד במדינה שלא התערבו בשלב כלשהו במהלך 10 השנים בהן בוצעו הרציחות. גזר דינה של פולביג יינתן ב-26 ביוני.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully