וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קמטק מצמצמת ההפסדים: הפסד של כ-1.3 מיליון דולר ברבעון הראשון

ניצן כהן

16.5.2003 / 11:25

ברבעון המקביל הפסידה החברה כ-3 מיליון דולר; הכנסות הרבעון עלו ב-24.6% ל-5.8 מיליון דולר; צימצמה את הוצאות ההנהלה בשיעור חד של 31% ל-2 מיליון דולר

חברת קמטק ממגדל העמק סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם הפסדים של 1.33 מיליון דולר או 5 סנט למניה, לעומת הפסד של 3.07 מיליון דולר או 14 סנט למניה ברבעון המקביל אשתקד. הכנסות הרבעון הראשון של השנה עלו ב-24.6% ל-5.8 מיליון דולר, לעומת הכנסות בהיקף של 4.6 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. קמטק מפתחת מערכות בדיקה אופטיות למעגלים מודפסים.

קמטק צימצמה ברבעון החולף את הוצאות ההנהלה בשיעור חד של 31%. הוצאות ההנהלה של החברה הסתכמו ברבעון הראשון של השנה ב-2 מיליון דולר, לעומת כ-3 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הוצאות ההנהלה הנמוכות והעלייה ברווח הגולמי הביאו לירידה של 60% בהפסדים התפעוליים שהסתכמו ב-1.2 מיליון דולר.

רפי עמית, מנכ"ל החברה, מסר עם פרסום הדו"חות של החברה כי תוצאות הרבעון הראשון עמדו בתחזיות של ההנהלה. "גם ביעדים שהציבה ההנהלה עמדנו תוך שהגדלנו בשיעור מתון את חלקנו בשוק", הוסף עמית. מנהלי החברה מסרו עוד שהחברה עוקבת אחרי התפשטות מחלת הסארס ברחבי העולם ועדיין לא נראית פגיעה בפעילות של הלקוחות בעקבות התפשטות המחלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully