וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בקרוב: הלוויות און ליין

20.4.2003 / 7:57

חברה קדישא תציב מצלמות באולמות ההספדים ובחלקות הקבר; הצילומים ישודרו באתר שיעלה בקרוב לאוויר; דובר החברה: נאפשר למי שלא הצליח להגיע, לכבד את הנפטר; השירות יינתן בתשלום

חברת קדישא מציעה שירות חדש ומהפכני: צילום הלוויות בשידור חי. המטרה: לאפשר לבני משפחה וחברים שלא הצליחו להגיע להלווייה, לכבד את הנפטרים. במסגרת השירות החדש, יוצבו שתי מצלמות מיוחדות באופן קבוע באולמות ההספדים. לבקשת המשפחה, תתאפשר גם הצבת מצלמה גם בחלקת הקבר. הצילומים ישודרו באתר האינטרנט של החברה קדישא, תמורת תשלום.

דובר החברה קדישא, משה פרידמן, אמר ל"מעריב" כי השירות נועד לתת מענה "למי שלא הצליח להגיע להלווייה, בעיקר לקרובי משפחה של המנוח המתגוררים בחו"ל או לקשישים ומוגבלים, המבקשים לכבד את הנפטר בדרכו האחרונה".

לדברי פרידמן, אתר האינטרנט של החברה צפוי לעלות לאוויר בעוד 45 יום. האתר יציע גם מידע על מועדי ההלוויות ומיקומן, שמות עורכי ההלוויות ומידע על הטיפול בנפטר משעת הזמנת ההלווייה ועד הבאתו לקבורה. בנוסף יהיה ניתן לקנות דרך האתר חלקת קבר ולחפש מקום קבורה.

את שירות הצילום תספק חברה פרטית. הוא יינתן תמורת תשלום, בנוסף על הוצאות הקבורה הרגילות. בשלב הראשון יינתן השירות רק בבית העלמין "ירקון".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully