וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יו"ר מועצת הרשות השנייה לא יתמוך בהקלות משמעותיות לערוץ 10

רוני קורן-דינר

1.4.2003 / 15:26

מוסקו אלקלעי: "יש כמובן הכרח לבחון אפשרויות לסייע לערוץ 10, אך אם נדרש להפחית מחויבויות, ראוי אולי להציע כי ערוץ כזה יתמודד במגרש של ערוצי הנישה"

יו"ר מועצת הרשות, מוסקו אלקלעי, העביר היום ליו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת, ח"כ שלום שמחון, מסמך המפרט את עיקרי ההקלות שקיבל ערוץ 10 מאז הקמתו ועד היום, לקראת הדיון שנקבע בוועדה למחר.

אלקלעי אמר היום כי לאחר דיון הוועדה, בכוונתו לשקול את כינוס מליאת מועצת הרשות. "צר לי, הוסיף אלקלעי, "שדווקא כשהערוץ החל לעלות על דרך המלך - קיימת סכנה להמשך קיומו". במכתבו הביע אלקלעי דאגה מההתנהלות הנחפזת של גורמים בענף, ומהמעורבות של גורמים פוליטיים בסוגייה.

אלקלעי יפנה למועצה בהצעה שלא לתמוך בשינוי גורף של תנאי הסף שקבעה כמינימום הכרחי לקיומו של ערוץ 10 כערוץ ברודקאסט, ולמעשה ימליץ למועצה שלא לאפשר לערוץ הקלות משמעותיות. "כרסום ברמת מחויבות זו, כמוה כוויתור על רמת עשייה טלוויזיונית האיכותית, לה ראוי ציבור הצופים בישראל, וכן ויתור על היותו שחקן משמעותי המתחרה בערוץ 2", אמר. "יש כמובן הכרח לבחון אפשרויות לסייע לערוץ 10 למצוא את מקומו בשוק הטלוויזיה, אך אם נדרש להפחית מחויבויות באופן משמעותי, ראוי אולי להציע כי ערוץ כזה יתמודד במגרש של ערוצי הנישה"

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully