וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לומניס יוצאת עם תוכנית אופציות חדשה לעובדיה

שירלי יום-טוב

28.3.2003 / 17:25

האופציות הישנות נמצאות הרחק מחוץ לכסף; התוכנית נועדה לעובדים המחזיקים באופציות בעלות מחיר מימוש של כ-6 דולר ויותר; מחיר המניה - 1.3 דולר

חברת לומניס , המתמחה בטכנולוגיות ובאמצעים לטיפולים קוסמטיים ורפואיים באמצעות פולסי אור, הודיעה היום כי תפעיל תוכנית אופציות חדשה עבור עובדיה, במטרה להחליף את האופציות הישנות הנמצאות בידי העובדים.

לומניס מציינת כי תוכנית התמחור מחדש של האופציות מיועדת עבור כל עובדי החברה והחברות הבנות, אך לא תכלול את חברי הדירקטוריון. תוכנית זו נועדה עבור העובדים המחזיקים כיום באופציות בעלות מחיר מימוש של 6 דולרים ויותר. הצעד של לומניס יכול להיות מובן על רקע העובדה שהאופציות הישנות נמצאות כיום הרחק מחוץ לכסף, שכן מחיר מניית החברה עומד כעת על 1.32 דולרים.

"העובדים שלנו חיוניים להצלחה של לומניס בטווח הארוך, ואופציות הן אמצעי תמרוץ חשוב, שנועד למקד את עובדי החברה במטרה להגדיל את ערך ההשקעה עבור בעלי המניות של החברה", כך ציין בהודעת החברה אריה גנגר, המכהן כסגן יו"ר החברה וכמנכ"ל זמני, עד להודעה על מינוי מנכ"ל קבוע. גנגר ציין עוד כי החברה מקווה להשיב את התמריץ לעובדים שקיבלו אופציות בעבר, על ידי תמחור שלהן מחדש כך שישקפו את מחיר השוק הנוכחי של מניית החברה.

אי לכך, מחיר המימוש של האופציות החדשות, שיוחלפו בישנות, יעמוד על מחיר הנעילה של מניית לומניס ביום ההחלפה. החברה מצפה להתחיל באופן מיידי בהחלפה, והצעת ההחלפה תהיה תקפה עד ה-28 באפריל.

לומניס מציינת כי יחס ההמרה בין האופציות הישנות לחדשות יהיה כדלקמן: אופציה אחת חדשה עבור כל 3 אופציות ישנות הנושאות מחיר מימוש של 6-14.99 דולר, ואופציה אחת חדשה בתמורה ל-4 אופציות ישנות במחיר מימוש של 15 דולר או יותר. כיום עומד מספר האופציות הישנות על כ-4.1 מיליון וההמרה לאופציות חדשות צפויה להקטין את מספרן לכ-2 מיליון.

עוד מציינת לומניס כי אימצה את תקן SFAS 123 החל מינואר 2003, בכל הקשור להכללת תוכנית האופציות בדו"חות הכספיים שלה. בהתבסס על תוכנית האופציות החדשה, החברה מצפה לרשום הוצאה חד פעמית שאינה במזומן, בגובה מיליון דולר ב-2003 ו-3 מיליון דולר בתוך 3 שנים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully