וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ראשי האוניברסיטאות: שנת הלימודים לא תיפתח לפני 24 בדצמבר

עודכן לאחרונה: 14.11.2023 / 11:19

ראשי אוניברסיטאות המחקר הודיעו כי שנת הלימודים לא תיפתח לפני 24 בדצמבר לנוכח מצב המלחמה ואחוז הגבוה של מגויסים למילואים: "לפני פתיחת הסמסטר, תינתן הודעה מקדימה של שבועיים, שיוקדשו להתארגנות לחזרה לשגרה ולמסלול האקדמי ובסיומם יחלו הלימודים"

בווידאו: לוחמי צוות הקרב של חטיבת בית הספר לחי"ר פשטו על מפקדתו של מפקד חטיבה בחמאס/דובר צה"ל

ראשי אוניברסיטאות המחקר הודיעו כי שנת הלימודים לא תיפתח לפני 24 בדצמבר, לנוכח מצב המלחמה ואחוז הגבוה של מגויסים למילואים. ההודעה מתייחסת ל-7 מתוך אוניברסיטאות המחקר בישראל: האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת בן גוריון, הטכניון, אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת אריאל. לגבי מכון ויצמן והאוניברסיטה הפתוחה, יחולו הסדרים אחרים והפרטים יועברו לציבור הסטודנטים על-ידי המוסדות.

בהודעה מטעם ראשי האוניברסיטאות נמסר: "לפני פתיחת הסמסטר, תינתן הודעה מקדימה של שבועיים, שיוקדשו להתארגנות לחזרה לשגרה ולמסלול האקדמי ובסיומם יחלו הלימודים. אנו שואפים ששנת הלימודים תתקיים במלואה ותכלול שני סמסטרים מלאים. ככל שיעלה הצורך, תגלוש שנת הלימודים גם לתקופת הקיץ. ההחלטות הפרטניות לגבי מבנה שנת הלימודים יתקבלו בכל אחת מהאוניברסיטאות".

לבקשת משרד הבריאות, וכדי לאפשר את המשכיות הפעילות של מערכת הבריאות בישראל, הסדרים מיוחדים יופעלו עבור סטודנטים לרפואה בשלבי לימודים קליניים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully