וואלה!
וואלה!
וואלה!

מיזם בגרמניה: בית בושת לכלבים

9.3.2003 / 15:03

אמן ברלינאי החליט שלחברו הטוב ביותר של האדם אין די הזדמנויות לבוא לידי סיפוק; הגיש בקשה רשמית לרשות העסקים; התעריף לכלב חרמן: 32 דולר; מתכנן להעסיק את כלבו כשומר סף

אמן גרמני מברלין הוכיח שאין גבול למעשים שמוכנים בני המין האנושי לעשות כדי לזכות ב- 60 שניות של תשומת לב. האיש, קרל פרידריך לנץ, הודיע כי הוא מתכוון לפתוח בברלין את בית הבושת הראשון בעולם לכלבים. אתר "אננובה" מדווח כי לנץ כבר הגיש בקשה רשמית לרשות העסקים של העיר.

לנץ, בן 54, סיפר על הרעיון ממנו נבע המיזם. לדבריו, כלבים כמו כלבו "קרלחן", ג'ק ראסל מעורב, מתקשים לספק את יצריהם בזמן היחיד העומד לרשותם – היציאה לטיול עם בעליהם.

לדברי היזם הנמרץ, הוא מתכוון לגבות כ-32 דולר למספר בחדריו של "המועדון". הוא נמנע מלהיכנס לפרטים הטכניים ולפרט כיצד בדיוק תתנהל קבלת הקהל. לנץ סיפר כי כלבו יצטרך לתרום את חלקו למאמץ המשפחתי, וישמש כסלקטור בכניסה לבורדל, "כדי לוודא שאין בעיות של אורחים לא רצויים". הוא הפגין ליברליות לגבי לקוחותיו ואמר: " נשמח לקבל זכרים ונקבות חד מיניים, זהו עסק דמוקרטי".

האמן הגרמני אמר כי גם אם לא יזכה לאישור מהרשויות, הוא מרוצה מההד הציבורי שיצר. "זהו ביטוי של סאטירה שמבקרת את החברה", חתם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully