עיתון "גלובס" מדווח היום כי יאיר לפיד יעזוב את מוסף "סופשבוע" של עיתון "מעריב" ויעבור לכתוב בעיתון המתחרה, "ידיעות אחרונות". ללפיד מדור אישי במוסף מזה שנים רבות. עוד דווח כי לפיד כבר הודיע למו"ל, עופר נמרודי, על המעבר המתכונן.
בשבוע שעבר פיטר עורך העיתון, אמנון דנקנר, את עורך המוסף, אוריה שביט, ומינה תחתיו את אבי זילברברג. המעבר של לפיד ל"ידיעות" הוא זעזוע נוסף עבור "סופשבוע". עוד דווח ב"גלובס" כי שכרו של לפיד בעבודתו החדשה יהיה 150 אלף שקלים בחודש. ליאיר לפיד תוכנית אירוח בזכיינית ערוץ 2, רשת, ש"ידיעות אחרונות" מחזיק 28 אחוז ממניותיה.
טורו הקבוע של יאיר לפיד, "לא סופי", שרד את כל השינויים שעברו על המוסף ועל העיתון כולו. לאחרונה קיבלה אשתו של לפיד, ליהיא, גם היא טור אישי ברשת המקומונים של "ידיעות אחרונות". אביו, חבר הכנסת יוסף (טומי) לפיד, כתב וערך ב"מעריב" שנים רבות. יאיר לפיד לא הגיב על הפרסום.
150 אלף שקל בחודש - ויאיר לפיד ב"ידיעות"
20.2.2003 / 20:22