גולשים ברחבי הארץ מדווחים על תקלה ברשת החברתית טוויטר

הגולשים סיפרו כי נתקלו בקשיים להעלות את האפליקצייה, לצייץ ולהעלות סרטונים ותמונות לרשת החברתית. הדיווחים מגיעים ברקע ביטולו של מנכ"ל ומייסד טסלה ו-SpaceX אילון מאסק לסיום עסקת הרכישה של הרשת החברתית בעבור 44 מיליארד דולר

14/07/2022

גולשים רבים ברחבי הארץ דיווחו היום (חמישי) על תקלה ברשת החברתית טוויטר. הגולשים סיפרו כי נתקלו בקשיים להעלות את האפליקציה, לצייץ ולהעלות סרטונים ותמונות לרשת החברתית.

על פי האתר Downdetector המספק תמונת מצב על תקלות אינטרנט עולמיות, בשעה האחרונה התקבלו יותר מ-55 אלף דיווחים על תקלה ברשת החברתית, ונראה כי מוקדי התקלה הם בחוף המזרחי של ארה"ב, אירופה והמזרח התיכון, לרבות ישראל.

הדיווחים מגיעים ברקע ביטולו של מנכ"ל ומייסד טסלה ו-SpaceX, אילון מאסק, לסיום עסקת הרכישה של הרשת החברתית בעבור 44 מיליארד דולר. מאסק אמר כי ביטול העסקה מגיע בעקבות סירוב מצד טוויטר לספק מידע על חשבונות מזויפים בפלטפורמה.

תקלה ברשת החברתית. טוויטר(צילום: ShutterStock)

מאסק מסר באמצעות עורכי דינו מכתב לרשת החברתית בו הודיע להם על ביטול עסקת הענק, ובו נכתב כי "טוויטר לא עמדה בהתחייבויותיה החוזיות. דבר שהוא בסיסי לביצועים העסקיים של החברה". עוד הוסיפו עורכי דינו: "טוויטר נמנעה מלספק מידע אמין. לעיתים התעלמו מבקשותינו או דחו אותן מסיבות שנראות לא מוצדקות". בעקבות הפרסום על פיצוץ העסקה מניות טוויטר ירדו בכ-7% במסחר הממושך.

בחודש אפריל האחרון הודיע אילון מאסק על רכישת טוויטר, דבר שהיה אמור לסיים את פעילותה כחברה ציבורית מאז ההנפקה הראשונה שלה ב-2013. העסקה הכוללת הייתה אמורה להסתכם לפי שווי שהוערך בכ-44 מיליארד דולר, והסכום המדובר אותו נדרש לשלם מאסק למניה הוא 54.20 דולר.

  • טוויטר
  • תקלות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully