מיכאלי הגיעה, ראש הממשלה התקשר לברך: חתונת הנכדה של גפני איחדה בין הגושים

החתונה שהתקיימה בבני ברק איחדה לערב אחד את כל קצוות הקשת הפוליטית. שרת התחבורה מרב מיכאלי רקדה ברחבה, ושר הרווחה מאיר כהן, יו"ר הכנסת מיקי לוי וח"כ דוד ביטן הגיעו לברך. השיחה בין גפני ללפיד הייתה השנייה שהתקיימה בימים האחרונים ביוזמת ראש הממשלה הנכנס

03/07/2022
בווידאו: מרב מיכאלי, רוקדת בחתונת נכדתו של משה גפני (מערכת וואלה)

חתונת נכדתו של יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני שהתקיימה הערב (ראשון) בבני ברק, איחדה לערב אחד בין קצוות הכנסת. אל האירוע שנערך באולמי "ארמונות חן" הגיעו ח"כים מכל קצוות הקשת הפוליטית - ובהם שרת התחבורה מרב מיכאלי (העבודה), שר הרווחה מאיר כהן, יו"ר הכנסת מיקי לוי (יש עתיד) ח"כ דוד ביטן וח"כ מאי גולן (הליכוד).

גם ראש הממשלה יאיר לפיד התקשר לגפני כדי לאחל לו מזל טוב. מדובר בשיחה שנייה בין השניים מאז נכנס לפיד לתפקידו ביום חמישי בלילה, לאחר שיו"ר יהדות התורה שוחח עמו ביום שישי ואיחל לו בהצלחה בתפקידו.

ח"כ מאי גולן בחתונה, הערב(צילום: אתר רשמי, מערכת וואלה!)

הבוקר בראיון ברדיו החרדי קול ברמה הכחיש גפני כי הוא רואה בלפיד שותף. "לפיד לא שותף ולא יהיה שותף שלי, אין לשיחה שלנו ביום שישי שום משמעות", אמר. "לכותל הוא לא הולך ובעזרת ה' הוא לא אומר וזה לא מוצא חן בעיני. הוא סמל הישראליות ומייצג אותה, זה לא השותף שלנו".

עוד בוואלה!

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה
שר הרווחה מאיר כהן בחתונה, הערב(צילום: אתר רשמי, מערכת וואלה!)
מיכאלי רוקדת בחתונת נכדתו של גפני, הערב(צילום: אתר רשמי, מערכת וואלה!)
ח"כים מהליכוד בחתונה, הערב(צילום: אתר רשמי, ללא)

על אף הדברים, בין השניים נרקמה בתקופה האחרונה ידידות פוליטית, ומעבר לשיחות מסדרון בכנסת הם אף נפגשו מספר פעמים. מאז 2013, אז ראו החרדים בלפיד סדין אדום בממשלת האחים, אט אט התמתן יחסם ואלה התקרבו בשנים האחרונות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully