100 ילדים, נכדים ונינים עמדו בתור לחבק: בן 107 עבר ניתוח להשתלת קוצב לב בהצלחה

מוחמד קייסי, תושב באקה אל גרבייה שלו 90 נכדים ונינים, החל להרגיש עייפות קיצונית לצד דופק איטי, ופונה לבית החולים הלל יפה. למרות גילו המופלג, הרופאים החליטו לבצע השתלת קוצב לב בגופו והניתוח עבר בהצלה

שלומי גבאי
28/06/2022
מוחמד קייסי לצד ד"ר קזצקר(צילום: שלומי גבאי, המרכז הרפואי הלל יפה)

מוחמד קייסי, תושב באקה אל גרייבה, עבר בהצלחה ניתוח להשתלת קוצב לב בגיל 107. קייסי הגיע לחדר מיון של המרכז הרפואי הלל יפה בעקבות עייפות קיצונית ודופק לב איטי, ולאחר סדרת בדיקות מקיפה, אבחנו הרופאים כי הוא סובל מהפרעה בהעברת חשמל תוך לבבית. קייסי עבר את ההשתלה ומבית החולים נמסר כי "כעת הוא מרגיש טוב". הוא מאושפז להשגחה ומעקב וצפוי להשתחרר בימים הקרובים לביתו.

המשפט המוכר והידוע: "הגיל הוא רק מספר" מקבל משנה תוקף במקרה של קייסי מוחמד. קייסי, בן ה-107, אב לתשעה ילדים ו-90 נכדים ונינים, תושב באקה אל גארביה, הוא אדם עצמאי ובריא בדרך כלל.

לאחרונה החל קייסי, אב לתשעה ילדים שלו 90 נכדים ונינים, להרגיש עייפות קיצונית שלוותה בדופק לב איטי. הוא הובהל על ידי ניידת טיפול נמרץ לחדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, כשהוא סובל מדופק נמוך מאוד. לאחר סדרת בדיקות מקיפה נמצא כי סובל מהפרעת קצב לבבית. בחדר הצנתורים של "הלל יפה" עבר בהצלחה השתלת קוצב לב, לאחריה אושפז להמשך השגחה ומעקב.

ד"ר מרק קזצקר, מנהל שירות קוצבי לב במרכז הרפואי הלל יפה, שביצע את הפעולה, ציין: "המטופל אובחן עם הפרעה בהולכת חשמל לבבית שהטיפול במקרה זה הינו על ידי השתלת קוצב לב על מנת להסדיר את ההפרעה החשמלית. על אף גילו המופלג, החלטנו לבצע את הפעולה והקוצב הושתל בהצלחה. קייסי מאושפז להשגחה ומעקב וצפוי להשתחרר בימים הקרובים לביתו".

  • קוצב לב
  • הלל יפה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully