חגיגות יובל הפלטינה בבריטניה: קריאות בוז לרה"מ ג'ונסון; הצלחה להארי ומייגן

עשרות פוליטיקאים, מכובדים ובני מלוכה הגיעו אתמול לדרשה בקתדרלת סנט פול בלונדון לכבוד המלכה אליזבת השנייה, שנשארה בבית. ההמון שהתאסף מחוץ לכנסייה קיבל באהבה את הנסיך הארי ואשתו, אך לא היה מרוצה כלל למראה ראש הממשלה שנתון תחת לחץ כבד להתפטר

טלי גולדשטיין
04/06/2022

שלל פוליטיקאים, בני מלוכה ואצולה הגיעו אתמול (שישי) לדרשת ההודיה שנערכה בקתדרלת סנט פול בלונדון לכבוד יובל הפלטינה של המלכה אליזבת השנייה. המלכה עצמה לא הגיעה לתפילה משום שחשה "אי נוחות" יום קודם לכן במהלך המצעד הצבאי שנערך בעבורה.

צפו בכל האורחים הנכבדים

1/14(צילום: רויטרס)

כל העיניים היו נשואות לנסיך הארי לאשתו מייגן, שלא השתתפו ביום חמישי בצפייה המסורתית במצעד ממרפסת ארמון בקינגהאם, משום שאינם נחשבים כבר חלק מהמפעל המלכותי, ואינם מתגוררים בבריטניה. זאת היתה ההופעה הציבורית הראשונה של הזוג באירוע מלכותי מזה יותר משנתיים, ונראה כי ההופעה עברה בהצלחה רבה.

חוגגים 70 שנות מלוכה בבריטניה(צילום: רויטרס)

מי שדווקא לא התקבל בהתלהבות רבה על ידי ההמון שהתאסף מחוץ לכנסייה, היה ראש הממשלה בוריס ג'ונסון, שהגיע עם אשתו קרי לדרשה, ולאחר מכן לקבלת הפנים שערך ראש העיר לונדון בעבור משתתפי התפילה קודם לכן. קריאות בוז רמות נשמעו כשהזוג יצא ממכוניתו ונכנס לכנסייה.

ג'ונסון נתון בחודשים האחרונים תחת לחץ כבד להתפטר, גם מתוך מפלגתו, בשל שורה של פרשיות מביכות שלו ושל צוותו במהלך סגר הקורונה ברחבי המדינה.

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully