מאות אלפי מתפקדים קבעו: ארנון בר דוד ימשיך לכהן כיו"ר ההסתדרות

לאחר שהסקרים ניבאו שינצח בפער גדול, בר דוד זכה ל-77.76% מקולות הבוחרים, וגבר בפער של 137,433 קולות על עופר עיני. שיעור ההצבעה הסופי עמד על 42.3%. "העובדים בישראל אמרו היום בקול גדול: רוצים מנהיגות אמיצה, אחראית, ממלכתית, ונקיית כפיים"

24/05/2022

ארנון בר דוד ימשיך לכהן כיו"ר ההסתדרות. בר דוד זכה הלילה (רביעי) 77.76% מקולות הבוחרים, וגבר בפער של 137,433 קולות על יו"ר לשעבר עופר עיני. הקלפיות, שמוקמו במקומות העבודה וכן בשכונות המגורים, נפתחו החל משעות הבוקר המוקדמות וננעלו בשעה 22:00. הבחירות תמו כששיעור ההצבעה הסופי עמד על 42.3%.

"אני רוצה להגיד לכם, שהמספרים מדברים בעד עצמם", אמר בר דוד עם פרסום התוצאות. "השגנו ניצחון סוחף שמשקף תמיכה אדירה של מאות אלפי עובדות ועובדים בישראל. זהו ניצחון לדרך שלנו. העובדים בישראל אמרו היום בקול גדול: רוצים מנהיגות אמיצה, אחראית, ממלכתית, נקיית כפיים וישרת דרך".

יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד. אבשלום ששוני, מעריב
פונה לוועדים החזקים. בר דוד, הערב(צילום: מעריב, אבשלום ששוני)

עוד הוסיף בר דוד כי "היום, בפעם הראשונה, ההסתדרות ניהלה הצבעה דיגיטלית - מ-א' ועד ת' - ואני גאה על החדשנות, על השקיפות ומעל הכול, על מפגן מרשים ועוצמתי של דמוקרטיה. ההסתדרות בראשותי תמשיך ללכת קדימה ולהיות הבית של העובדות והעובדים בישראל ולהבטיח את עתידם וזכויותיהם".

זו הפעם הראשונה שבה התקיימו בישראל בחירות בפלטפורמה דיגיטלית בפריסה ארצית, מאילת ועד קריית שמונה, בהיקף של מאות אלפי מצביעים. בישראל כ-601 אלף בעלי זכות בחירה להסתדרות ולרשותם עמדו 2,031 עמדות הצבעה ממוחשבות. חברת מלם תים ניהלה את הפרויקט ברמה המחשובית, ואילו חברת רשף הייתה אחראית על כוח האדם.

עוד בוואלה!

הבחירות להסתדרות: על פי הסקרים, בר דוד בדרך לקדנציה נוספת

לכתבה המלאה
בניין ההסתדרות בתל אביב(צילום: יסמין סויפר)

החשיבות של הבחירות להסתדרות נעוצה בעובדה שמדובר בארגון העובדים הגדול במדינה שמאגד תחתיו גם את מקומות העבודה הממשלתיים, "השאלטרליסטים" שיכולים ברגע אחד להשבית את רוב השירותים החיוניים בשירות הציבורי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully