עכשיו גם אתם תוכלו לקנות דירה בגורד השחקים הצר בעולם

סטיינוויי טאואר, שמתנשא לגובה 435 מטר, ממוקם ב-111 רחוב 57 מערב, המכונה גם שורת המיליארדרים. יחס הרוחב-גובה שלו הוא 24:1. מחירי הדירות נעים מ-7.75 מיליון דולר ל-66 מיליון דולר.

סוכנויות הידיעות
11/04/2022

בנייתו של גורד השחקים הצר ביותר בעולם הושלמה, וקו האופק המרשים של מנהטן מתגאה כעת בנקודת ציון חדשה.

סטיינוויי טאואר, שמתנשא לגובה 435 מטר, ממוקם ב-111 רחוב 57 מערב, המכונה גם שורת המיליארדרים. יחס הרוחב-גובה שלו הוא 24:1, מה שמזכה אותו בתואר "גורד השחקים הצר ביותר בעולם", לדברי הקבלנים.

הוא גם אחד מגורדי השחקים הגבוהים ביותר בחצי הכדור המערבי, ונמוך משני בניינים אחרים בלבד במנהטן: וואן וורלד טרייד סנטר שמתנשא ל-541 מטר וסנטרל פארק טאואר שגובהו 472 מטר.

הבניין כולל 60 דירות שמתפרשות ב-84 הקומות שלו ושל הבניין הסמוך סטיינוויי הול. על פי "CNN", מחירי הדירות נעים מ-7.75 מיליון דולר ל-66 מיליון דולר. על גג הבניין פנטהאוז טריפלקס ( תלת-מפלסי) עם נוף לסנטרל פארק.

הבניין תוכנן על ידי חברת האדריכלים הניו יורקית SHoP ארכיטקטס ונבנה על ידי הקבלנית JDS דוולופמנט, פרופרטי מרקטס גרופ וספרוס קפיטל פרטנרס שהחלו את הבנייה ב-2013.

גורדי שחקים צרים ביותר, הידועים גם בכינוי "מגדלי עפרון", הופיעו בהונג קונג בשנות ה-70. ערים גדולות כמו ניו יורק הלכו בעקבותיה.

גורד השחקים החדש הוא תוספת לסטיינוויי הול, בניין היסטורי שנבנה ב-1925 שבו פעלה יצרנית הפסנתרים המפורסמת סטיינוויי אנד סאנס.

טוב לדעת (מקודם)

הסוד לשיפור חיי המין שלכם – כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם "גברא"

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully