מחבל נהרג מאש צה"ל במהלך פעילות מבצעית בשכם

צה"ל הודיע כי חמושים פתחו באש לעבר כוח שביצע מעצר של מבוקש. הלוחמים השיבו בירי והרגו את אחד המחבלים. הפלסטינים מדווחים כי ההרוג הוא באכיר חשאש בן ה-21, שכתב אתמול בפייסבוק: "לא ניכנע אלא בפני אללה, נחיה בכבוד ונמות בכבוד"

יפעת רוזנברג
06/01/2022
בווידאו: תיעוד התרסקות המסוק מול חופי חיפה ופינוי הפצועים לרמב"ם (צילום: ידיעות מהשטח, שלומי גבאי ותיעוד ברשתות חברתיות לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות היוצרים)

מחבל נהרג הלילה (חמישי) מאש צה"ל במהלך פעילות מבצעית בשכם. הלוחמים פתחו בירי לאחר שחמושים ירו לעבר כוח צה"ל שביצע מעצר של מבוקש. כתוצאה מחילופי האש נהרג אחד המחבלים.

לפי דיווחים פלסטינים, ההרוג הוא באכיר חשאש, בן 21. כמו כן, אמש כתב המחבל בחשבון הפייסבוק שלו כי "לא נכנע אלא בפני אללה. לא מעניין אותנו אם נפסיד את כל האנשים". עוד הוסיף המחבל כי "הדרך שלנו היא דרך האמת והצדק, אף אחד לא ישנה את העקרונות שלנו. נחיה בכבוד ונמות בכבוד".

עוד בוואלה!

הטייסים שנהרגו לקחו חלק בפעולות חשאיות נגד איראן: "תרומתם לביטחון ישראל אדירה"

לכתבה המלאה
המחבל באכיר חשאש(צילום: צילום מסך, צילום מסך)

אתמול כוח של צה"ל זיהה תנועות חשודות לאורך הגבול עם סוריה, בסמוך לכוח שפעל במקום, וביצע ירי הרחקה. לאחר מכן, בוצע ירי פצצות תאורה. תחילה דווח בסוריה כי טנקים של צה"ל תקפו בסמוך לעיירה אל-חוריה ולאחריה פרצה שריפה במקום, עוד נטען כי ישנה תנועה ערה של מסוקים ומל"טים באזור.

מצה"ל נמסר כי "במהלך פעילות במובלעת במרכז רמת הגולן, תצפיות צה"ל זיהו חשודים בעמדות צבאיות, בסמוך למיקומי הכוח. הכוח ביצע ירי פצצות תאורה וירי להרחקה באמצעות טנקים, שלאחריו החשודים התרחקו לשטח סוריה".

  • צה"ל
  • שכם
  • מחבלים
  • ירי
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully