וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

צינור השפכים ביפו לא יתוקן עד סוף השבוע

11.2.2003 / 11:04

איגוד ערים דן לביוב לא יעמוד בדרישת המשרד לאיכות הסביבה; מומחים מגרמניה ומהולנד יגיעו היום לאתר ויעלו הצעות לפתרון הבעיה; בעקבות הביקורת: איגוד הערים ישתתף בניקוי החופים

איגוד ערים דן לביוב לא יצליח לתקן את צינור השפכים שהתבקע עד סוף השבוע, כפי שדורש המשרד לאיכות הסביבה, וטרם הוגדר תאריך יעד אחר להשלמת העבודות. בקול ישראל דווח כי מומחים מגרמניה, מהולנד ומישראל יבואו היום לאתר את התקלה עם הצעות לתיקון הצינור.

כתב "הארץ", ים יהושע, מוסיף:

איגוד ערים דן לביוב החליט אתמול להשתתף באופן פעיל בניקיון חופי העיר תל אביב, שנסגרו לרחצה לפני כשבועיים בשל הזרמת מי שופכין, שהחלה לאחר פיצוץ בקו השפד"ן באזור יפו. ההחלטה התקבלה לאחר שחברת מועצת האיגוד, הדס שכנאי, דרשה ש"אם האיגוד גרם לזיהום המים, לפחות שידאג לנקות את החופים". דובר האיגוד, תמיר שפר, מסר כי עדיין לא ברור מה יהיה ההיקף הכספי של מבצע ניקיון החופים, אך "הוחלט כי האיגוד יקח חלק פעיל בכל פעולה שתבטיח את נקיון החופים".

קו הובלת מי הביוב החדש אינו אמור להחליף את הקו המזרחי שבנייתו מתעכבת, ובמידה שיוקם - לפי ההערכות לפחות עוד כשנתיים - הוא יפעל כצינור הביוב הראשי במקום הקו הקיים היום.
קו הביוב שהתפוצץ ישמש כגיבוי לקו הביוב החדש שעתיד להיות מוקם, במידה ותתרחש בו תקלה כלשהי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully