בן 32 שיצר קשר עם 100 ילדות בטיקטוק הואשם בעבירות מין: "אני אוהב ילדות קטנות"

על פי כתב האישום, דניאל אוסקר יצר קשר עם ילדות רבות במשך השנתיים האחרונות, ניהל איתן שיחות מיניות בוטות בהתכתבויות ובווידאו, ומחלקן ביקש לבצע מעשים מיניים בעצמן ובכמה מקרים שלח תמונות מגונות. "רוצה לעשות כיף ביחד?"

שני פרומקין
19/12/2021

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד דניאל אוסקר, בן 32 מנתניה, בגין עבירות מין מרובות שביצע בקטינות באמצעות יישומון טיקטוק.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד עדי ערד לבית המשפט המחוזי מרכז, הנאשם החזיק בחשבונות ברשתות חברתיות שונות, בהן אינסטגרם וטיקטוק הפופולאריות בקרב ילדים, דרכן פעל באופן סדרתי ליצירת קשרים עם למעלה ממאה קטינות שגילן פחות מ-12 שנים. כמו כן, הנאשם ניסה ליזום עם חלקן מפגש, תוך שהוא מודע לגילן.

הנאשם ניהל עם הקטינות שיחות בעלות אופי מיני תוך שימוש בשפה בוטה וכשהוא מפנה אליהן בקשות בעלות תוכן מיני. הנאשם נהג לבקש מהקטינות לשלוח לו תמונות שלהן בעירום חלקי או מלא וכן שלח אליהן תמונות של איבר מינו. באחד המקרים ניסה לגרום לאחת הקטינות לבצע אקטים מיניים באחותה, ואילו במקרה אחר יצר קשר עם קטינה בת 11.5 וביקש ממנה, במהלך שיחת וידאו בין השניים, לבצע בגופה מעשים המהווים עבירת אינוס. החשוד נתפס לאחר שחלק מן הקטינות דיווחו על פניית הנאשם אליהן להוריהן, ואלו פנו אל המשטרה.

עוד בוואלה!

פרשת האונס בתל אביב: מעצר תלמיד התיכון החשוד הוארך בחמישה ימים

לכתבה המלאה
ניידת משטרה. דוברות משטרת ישראל
פעל באופן סדרתי במשך השנתיים האחרונות(צילום: דוברות משטרת ישראל)

לאחר שנודע לאחיו של הנאשם על מעשיו, הוא הזהירו לחדול מהן, ואילו הנאשם בתגובה מחק את תוכן השיחות שביצע עם הקטינות וכן את התמונות והסרטונים שהוחלפו ביניהם.

בגין האמור מואשם הנאשם בריבוי עבירות של גרם מעשה אינוס קטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, ניסיון לגרם אינוס קטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, ניסיון מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה ארבע עשרה שנים, הטרדה מינית בקטין שטרם מלאו לו חמש עשרה שנים, ניסיון הטרדה מינית בקטין שטרם מלאו לו חמש עשרה שנים ושיבוש מהלכי משפט.

במקביל לכתב האישום הוגשה נגד הנאשם בקשת מעצר עד לתום ההליכים כנגדו, ובה התייחסה עו"ד ערד, בין היתר, גם למצבן של הקטינות שנפגעו: "חלק ניכר מן הקטינות אשר מסרו הודעות במסגרת חקירת המשטרה, הגיבו בסערת רגשות גדולה, וחלקן נקלעו למצב נפשי כה קשה עד כי לא הצליחו למסור את גרסתן בחקירה. שחרור המשיב ממעצר עלול להעביר מסר קשה לנפגעות ולמתלוננות בתיקי מין בכלל, ועלול להוביל לפגיעה נפשית נוספת בהן".

  • אונס
  • כתב אישום

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully