גבר נרצח בנצרת; ביתו של אחד החשודים במעשה עלה באש

מוקדם יותר היום נורה למוות תושב העיר בשנות ה-40 לחייו, ככל הנראה במסגרת סכסוך בין עבריינים. החשודים במעשה נעצרו לאחר מרדף משטרתי, וברשותם אקדח טעון שעל פי החשד שימש לרצח

29/11/2021
שעות לאחר הרצח בנצרת: בית החשוד עלה באש (עריכה: אביעד בללי)

ביתו של אחד החשודים ברצח שאירע הבוקר בנצרת עלה הערב (שני) באש, קיים חשד שהוצת. לא ידוע כרגע על לכודים או נפגעים, אך יש סכנה לקריסת המבנה. צוותי כבאות כיבו את השריפה, ונסיבותיה נבדקות בידי חוקר דליקות מתחנת נוף הגליל.

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
השריפה בנצרת, הערב(צילום: כבאות והצלה )

מוקדם יותר היום נורה למוות תושב נצרת בשנות ה-40 לחייו, ככל הנראה במסגרת סכסוך בין עבריינים. חקירת המשטרה הביאה לגילוי סוג הרכב ומספר הזיהוי של רכב החשודים. שוטרים שהוזנקו למשימות סריקות והקמת מחסומים ברחבי העיר נצרת זיהו את הרכב והחלו במרדף אחריו. החשודים נעצרו לאחר שהתנגשו במשאית, וברשותם אקדח טעון שעל פי החשד שימש לרצח.

ג'עפר פרח, מנהל מרכז מוסאוא לזכויות האזרחים הערבים בישראל, אמרי כי "זה מה שקורה כשהאזרחים מבינים ששלטונות החוק אינם מתפקדים בישובים הערבים. אתמול חוסל אביו של חשוד ברצח בירכא, הערב הפגינו תושבי שכונת חליסה מול תחנת משטרת חיפה, הלילה בוערים בתיהם של משפחת החשודים ברצח שבוצע היום בנצרת. עצוב".

  • שריפות
  • נצרת
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully