וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המשטרה פתחה בחקירה נגד גל אוחובסקי

עודכן לאחרונה: 3.11.2021 / 17:24

לאחר שאתמול נודע כי תיפתח בדיקה בעקבות תחקיר כאן 11 על עבירות מין שביצע איש התקשורת, הודיעה המשטרה כי תיפתח חקירה במרחב ירקון. פרטי החקירה אסורים בצו פרסום. לפי התחקיר ישנן שתי טענות על תקיפות מיניות לכאורה של אוחובסקי בגברים צעירים

בוודיאו: רח"ט חקירות במשטרה אומר בכנס העיתונות שהמשטרה החלה בבדיקה בעקבות התחקיר על אוחובסקי/צילום: לירן לוי

המשטרה הודיעה היום (רביעי) כי פתחה בחקירה נגד גל אוחובסקי בחשד לעבירות מין. זאת, בעקבות התחקיר ששודר ביום שני בכאן 11. על פרטי החקירה, שמתנהלת במרחב ירקון, הוצא צו פרסום.

לפי התחקיר ישנן שתי טענות על תקיפות מיניות לכאורה של אוחובסקי בגברים צעירים. גורם בכיר במשטרה אמר אתמול לוואלה!: "במקביל לבחינת ואיסוף החומרים בעניינו של אוחובסקי, אנו קוראים לכל מי שנפגע לכאורה ממעשיו להגיע לתחנת המשטרה, להגיש תלונה". בנוסף, המשטרה פנתה לאיש קשר מטעמם של המתלוננים שהופיעו בתחקיר וביקשה שיגיעו לתחנת המשטרה להגיש תלונה ולמסור גרסה.

גל אוחובסקי. ראובן קסטרו
גל אוחובסקי/ראובן קסטרו

במשטרה הוסיפו כי "חקירה של פגיעה מינית בקהילת הלהט"ב תיעשה ברגישות ובמקצועיות המירבית". השר לביטחון הפנים עמר בר לב התייחס לפרסומים ואמר כי "פגיעה מינית היא פגיעה מינית. לא משנה מי התוקף, גבר או אישה, ומי הנפגע או נפגעת. את כולם צריך לבדוק ביסודיות. במקרה שהיתה פגיעה נגיב בצורה החריפה ביותר".

שעות לאחר הפרסום הודיע אוחובסקי על סיום תפקידו כנשיא ארגון איגי. בתחקיר שודרה עדותו של א', שטען כי "יותר מחמש פעמים הוא ניסה להפוך אותי בכוח, אמרתי לו די, בוא נפסיק עם זה. באופן מפתיע ומזעזע הוא נתן לי כאפה בפנים. זה שיתק אותי". בעדות נוספת, העיד ב' כי אוחובסקי "כפה את עצמו עלי למרות התנגדותי".

2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully