מירי רגב הגישה תלונה נגד גיא מרוז: "קרא לסקול אותי באבנים"

לאחר שיצא נגד הח"כית מהליכוד בעקבות ציוץ בו תקפה את השרה מיכאלי על רקע מות הפעוטה שנשכחה ברכב, התלוננה נגדו רגב במשטרה בטענה כי איים על חייה. בהמשך כתב מרוז: "כמובן שהתכוונתי לסקילה באופן וירטואלי, אבל באמת אי אפשר להמשיך להשלים עם האמירות של האישה הזו"

  • מירי רגב
  • גיא מרוז

ח"כ מירי רגב (הליכוד) הגישה הערב (רביעי) תלונה במשטרה נגד העיתונאי גיא מרוז, לאחר ציוץ בו כתב כי "צריך לסקול את רגב באבנים". לטענתה של רגב, מרוז "איים על חייה".

מרוז כתב את הדברים בתגובה לציוץ בו פרסמה רגב ביקורת על שרת התחבורה מירב מיכאלי, ברקע דיווחים על מות התינוקת שנשכחה ברכב בשרון. "את לוקחת אחריות מירב?", כתבה שרת התחבורה לשעבר. בתגובה שיתף גולש את הציוץ של רגב וכתב כי זהו "אחד הציוצים הדוחים שראיתי בחיי". בתגובה לגולש הגיב מרוז: "הנה אחד יותר גרוע - צריך לסקול את רגב באבנים אחרי דבר כזה. די באמת".

ח"כ רגב פרסמה בדף הפייסבוק שלה פוסט בה הודיעה על הגשת התלונה והוסיפה כי "הקלות שבה מאיימים על חייהם של נבחרי ציבור היא בלתי נסבלת ודורשת טיפול יסודי ועמוק של המשטרה והפרקליטות בנושא, אני מצפה שהמשטרה תזמן אותו לחקירה. והיועץ המשפטי לממשלה אליו שלחתי לפני מספר דקות תלונה בנושא יורה על פתיחה בחקירה בנושא".

לפני שהודיעה רגב כי התלוננה נגדו, פרסם מרוז ציוץ נוסף בו כתב: "טוב אז אני לא באמת קורא לסקילה פומבית של מירי רגב, רק באופן וירטואלי. אבל באמת, אי אפשר להמשיך להשלים עם האמירות של האישה הזו. היא חייבת להבין שזה לא יכול להמשיך".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully