תיעוד: המסעדה לא אוכפת תו ירוק, האחמ"שית עובדת כשהיא מפרה בידוד

המשטרה הגיעה למסעדה בבת ים וזיהתה כי אין עובד שבודק את הנכנסים למקום. כשהשוטרים נכנסו, הם הבחינו כי חלק מהעובדים אינם עוטים מסכות כנדרש. לאחר שביקשו מאחראית המשמרת להזדהות, גילו כי היא אמורה להיות בבידוד

לירן לוי
22/09/2021
בווידאו: תיעוד אכיפת הנחיות הקורונה מול אחראית משמרת במסעדה שהפרה בידוד (צילום: דוברות משטרת ישראל)

אחראית משמרת במסעדה בבת ים נתפסה היום (רביעי) כשהיא מפרה בידוד ותך כדי עבודתה. היא נקנסה על ידי השוטרים שהגיעו למקום הן בשל העובדה שהפרה בידוד והן בשל הפרת התו הירוק במקום. השוטרים הורו לה לעזוב את המסעדה באופן מיידי ולחזור לביתה.

השוטרים נכנסו למסעדה במסגרת מבצע אכיפת תקנות הקורונה. אולם, כשהגיעו למקום הבחינו כי בכניסה למסעדה לא הוצב ממונה קורונה שמוודא שהתקנות נאכפות כמו שצריך. כשנכנסו למקום הבחינו בעובדים שלא עוטים מסכות כנדרש, וכשביקשו מאחראית המשמרת להזדהות, גילו שהיא מפרה בידוד.

עוד בוואלה!

"מהאירועים הקשים שידעה המשטרה": הוארך מעצר החשוד בדריסת השוטרים בנהריה

לכתבה המלאה
הפרה בידוד תוך כדי עבודה עם לקוחות. אחראית המשמרת במסעדה בבת ים(צילום: דוברות משטרת ישראל)

בתיעוד ממצלמות השוטרים נראים השוטרים משוחחים עם האחמ"שית, שמודה כי אף עובד לא בודק מי נכנס למסעדה. עוד טענה כי עשתה בדיקה קורונה, אך לא קיבלה אישור ממשרד הבריאות לצאת מבידוד.

"בואי איתי החוצה, אני מבקש ממך שתתארגני ותעזבי את המקום כי את לא אמורה להיות פה. את הולכת ישירות הביתה, דברי עם המנהל שידאג שיהיה בכניסה משהו", נשמע השוטר אומר לעובדת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully