זמרת הולנדית עשויה לייצג באירוויזיון הקרוב שתי מדינות במקביל - הולנד ובריטניה. שירה של הזמרת אסתר הארט, "מחכה לרגע" הוא אחד מארבעה שירים מהם ייבחר בחודש מרץ השיר שייצג את בריטניה בתחרות. שיר אחר שלה, "לילה נוסף", נמצא בין הפזמונים שישתתפו בתחרות שתתקיים בהולנד בסוף השבוע, לבחירת השיר שייצג את המדינה באירוויזיון.
הארט, זמרת ומורה באקדמיית הרוק שבעיר טילבורג, דרום הולנד, הקליטה את הבלדה שעשויה לייצג את בריטניה לפני כשנתיים, בחברת התקליטים הבריטית "ריפרף". המפיקים הגישו את השיר כמועמד להשתתף התחרות, בלי שטרחו להודיע לה על כך.
אתר האינטרנט "אננובה" מדווח, כי חוקי האירוויזיון אינם מונעים מאמן לייצג שתי מדינות. לדברי הארט, "מצב כזה מעולם עוד לא קרה. אבל אני לא רוצה לאכזב את הולנד". הארט מביעה תקווה כי התחרות, שתתקיים השנה בלטביה, תבסס את מעמדה כזמרת, ומתכננת להוציא אלבום אם אחד מהשירים יזכה להצלחה.
תקדים: זמרת עשויה לייצג שתי מדינות באירוויזיון
6.2.2003 / 14:32