אש נורתה הערב לעבר כוח צה"ל באזור התעשיה בראון, סמוך לקדומים. בגלי צה"ל דווח כי לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. בעקבות הירי התבקשו תושבי קדומים להישאר בבתיהם מחשש שהמחבלים נמלטו ליישוב.
יריות לעבר כוח צה"ל ליד קדומים אין נפגעים
2.2.2003 / 18:19
2.2.2003 / 18:19
אש נורתה הערב לעבר כוח צה"ל באזור התעשיה בראון, סמוך לקדומים. בגלי צה"ל דווח כי לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. בעקבות הירי התבקשו תושבי קדומים להישאר בבתיהם מחשש שהמחבלים נמלטו ליישוב.