וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אוראלי, אנאלי וקונבנציונלי

20.12.2000 / 22:48

מחקר אמריקאי מגלה כי בני הנוער מושפעים מהאזהרות מקיום יחסי מין מלאים וחוששים מהריונות לא רצוים - לכן, הם פונים אל המין האוראלי והאנאלי; זאת, בהנחה שילדים לא יצאו מזה


הנוער האמריקאי עושה יותר סקס, כך על פי חוקרים אמריקאים שלא ברור איך, אבל הם בדקו את זה. שני מחקרים שונים גילו בנפרד גילויים מענינים מאוד על פיהם הנוער האמריקאי כל כך מושפע מהאזהרות על קיום יחסי מין מלאים עד שהוא פונה (בלית ברירה ומתוך רצון טוב) למין אוראלי ואנאלי.

המחקרים מבוססים על שאלונים שחולקו בין 1,200 נערים בין הגילאים 15-19 בשנים 1988 ו-1995. רוב המשתתפים במחקר אמרו כי באו במגע מיני כזה או אחר עם איברי מין נשיים. בקרב בני ה-15, 37 אחוזים אמרו כי התנסו ביחסי מין מלאים ו/או אנאליים ואוראלים. מהמחקר עולה כי ככל שגיל הנערים עולה כך עולה הסבירות שהם קיימו יחסי מין בתנוחה זו או אחרת.

עוד עולה כי דאגה בקרב בני הנוער לגבי הריונות לא רצויים, מעודדת אותם להתנסות בסוגים אחרים של סקס, כאלה שלא בדיוק מביאים ילדים לעולם. "כשאנחנו, כמבוגרים אומרים לילדנו להימנע מסקס הם כנראה מבינים משהו אחר לגמרי", אמרה אחת מעורכות המחקר. תוצאות המחקר התפרסמו על רקע סדרת כתבות בתקשורת האמריקאית הטענת כי גל של מסיבות מין אוראלי משתלט על הנוער של ארצות הברית.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully