וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מקימי "שלום עכשיו" לשריד: עליך לתמוך בפרס

20.12.2000 / 19:16

עמרי פדן, צלי רשף וחבריהם יפרסמו מחר מודעה בעיתון הארץ הקוראת לשריד וסיעתו להביא את פרס לשלטון: "התמודדות של שני מועמדים התומכים בשלום לא תגרום לפיצול, אלא תיתן קול כפול"

מאת הלית לוי

עמרי פדן, צלי רשף, מוטי פרי ויוסי בן ארצי, ממקימי "שלום עכשיו" ומהחתומים על מכתב הקצינים, יפרסמו מחר בעיתון הארץ מודעת תמיכה בשמעון פרס. במודעה פונים הארבעה ליו"ר מרצ יוסי שריד, ואל חברי הסיעה: "אנו קוראים לכם לא להסס ולתמוך במועמדותו של שמעון פרס! רק פרס יוכל לנצח את שרון, ניצחון לשרון הוא סוף לשלום. התמודדות של שני מועמדים התומכים בשלום לא תגרום לפיצול, אלא תיתן קול כפול", כותבים הארבעה.

עומרי פדן, בעל הזיכיון הישראלי של חברת מקדונלד אמר לוואלה! חדשות, כי את המודעה פרסמו כדי להעביר מסר להנהגת מרצ. הארבעה, היו אלו שכתבו לפני 22 שנים את מכתב הקצינים, מאוחר יותר הקימו את שלום עכשיו, שרבים מחבריה הם היום חברי מפלגת מרצ. "אנחנו עדיין שומרים על קשר עם המפלגה", אומר פדן. לדבריו, ידוע לו על לא מעט אנשים שמנוגדים לדעתם.

כדי שלא יהיו טעויות, מבהיר פדן כי המודעות מומנו מכספו הפרטי, ללא קשר לרשת המזון אותה הוא מנהל. "אני אמשיך לתמוך בפרס, ואעזור לו, בתנאי שאעמוד בתנאי מימון המפלגות, ללא שום קשר למקדונלד".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully