שר הביטחון, שאול מופז, קיים הערב הערכת מצב עם ראשי צה"ל, ושוחח גם עם ראש הממשלה, אריאל שרון. בגלי צה"ל דווח כי ככל הנראה לא יכונס הקבינט לישיבת חירום בעקבות הפיגוע שאירע הערב בחברון.
הקבינט לא יכונס בעקבות הפיגוע הערב
24.1.2003 / 0:20
24.1.2003 / 0:20
שר הביטחון, שאול מופז, קיים הערב הערכת מצב עם ראשי צה"ל, ושוחח גם עם ראש הממשלה, אריאל שרון. בגלי צה"ל דווח כי ככל הנראה לא יכונס הקבינט לישיבת חירום בעקבות הפיגוע שאירע הערב בחברון.