וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הטיול השנתי של ביה"ס הדתי: הימורים, אלכוהול ונערות ליווי

18.12.2000 / 8:08

שכבות י"א - י"ב מבית ספר דתי בדרום יצאו לטיול באילת; בלילות התפרעו התלמידים ללא פיקוח ואף פונו מהמלון בו שהו; המנהל: "זה שקר מוחלט. צוות המורים פיקח על התלמידים"

תלמידי כיתות י"א - י"ב מבית ספר דתי בדרום הארץ הפכו את הטיול השנתי שלהם לאילת, לחגיגת הוללות שכללה אלכוהול, הימורים ונערות ליווי. העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי תלמידי בית הספר יצאו לטיול בשבוע שעבר כשהם מלווים בארבעה מורים ובסגן המנהל.

ימי הטיול עברו בצורה די שגרתית אך הלילות הפכו לאטרקציה האמיתית מבחינת התלמידים, שלנו בבית מלון בעיר. התלמידים התפרעו במסדרונות בית המלון, הרעישו, קיללו את העובדים ואף השחיתו רכוש. מנכ"לית המלון סיפרה כי נראה היה שלמורים לא היתה שליטה על תלמידיהם ולא היתה ברירה אלא לפנותם מהמלון.

התלמידים שעברו למלון אחר בעיר לא הפסיקו לחגוג. עשרות תלמידים יצאו לעבר נמל אילת בלילות שם נכנסו לספינות ההימורים, הימרו ושתו משקאות חריפים. "בערך בחצות, כשנגמר היום על כל הטיולים המשעממים של המורים התחלנו באמת לבלות", סיפר אחד התלמידים לידיעות אחרונות.

אחרי שסיימו את ההימורים פנו התלמידים ההוללים לנערות ליווי: "כל ערב הלכנו עם נערות ליווי. חלק הזמינו למלון, אחרים הלכו למכונים באילת. חבל שלספינות של הקזינו אי אפשר להביא נערות ליווי", סיפר תלמיד נוסף. מיותר לציין שאף אחת מהפעולות הליליות הללו לא היו תחת פיקוח כל שהוא.

מנהל בית הספר הכחיש את הדברים ואמר: "בנוגע לנזק שנגרם לרכוש - זה שקר מוחלט. בקשר לנערות הליווי - באופן עקרוני לא היה צל צילה של נערת ליווי. צוות המורים שמר והיה ער עד שעה מאוחרת וראה מי נכנס למלון ומי לא. לתלמידים היו שני לילות חופשיים עד השעה 1:30 ולבד משני נערים כולם הגיעו בזמן". המנהל הוסיף כי אחד הנערים שאיחרו התפאר בכך שבילה עם נערת ליווי אך מיהר להכחיש זאת, למרות זאת הורחק מבית הספר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully