וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמדוקס השלימה הטמעת מערכת תומכת ללקוחות קווי זהב

17.12.2000 / 16:27

מערכת ה"אנסמבל" של אמדוקס תציע שירותי גישה לאינטרנט, שירותי דואר אלקטרוני, העברת קבצים ונתוני תקשורת אחרים

חברת אמדוקס דיווחה לבורסה האמריקאית על השלמת הטמעה ואינטגרציה של מערכת IP-Billing לחיוב ותמיכה בלקוחות 012 קווי זהב.

מערכת זו הינה אינטגרטיבית בצורה מלאה עם מערכת החיוב ותמיכת הלקוחות הנוכחית (גם היא של אמדוקס), שבה משתמשת החברה מזה כשלוש שנים.

פלטפורמת Ensemble של אמדוקס מהווה תשתית לתמיכה בלקוחות העסקיים והפרטיים במסגרת שירותי האינטרנט המתקדמים, אותם מעניקה 012 קווי זהב. Ensemble תאפשר מיזוג של התמיכה בתקשורת הבינ-לאומית הקולית עם תקשורת האינטרנט, ותציע לכלל לקוחות החברה שירותי גישה לאינטרנט, שירותי דואר אלקטרוני, העברת קבצים, קווים חכורים ושירותי אינטרנט ותקשורת נתונים נוספים.

012 קווי זהב תעניק חשבונית חודשית משותפת המציגה את סל השירותים בו השתמש הלקוח, לרבות תקשורת בינ"ל, תקשורת נתונים ושירותי האינטרנט השונים. זאת, בנוסף למתן שירותי מוקד ותמיכה 24 שעות ביממה, המשותפים לתחום האינטרנט והתקשורת הבינלאומית. Ensemble תאפשר ל- 012 קווי זהב לתמוך במגוון פתרונות תקשורת כוללים, אותם היא מציעה ללקוחותיה. מדובר בחבילות תקשורת המבוססות על תוכניות תמחור מתקדמות ביותר המחייבות את הלקוח על פי השימוש בלבד בשירותי אינטרנט ותקשורת ומבוססות על מגוון משתנים כדוגמת: זמן השימוש, נפחי תעבורה, סוג הפרוטוקול בו השתמש הלקוח או חיוב רק בעבור הימים בהם גלש המשתמש בפועל.

ה-Ensemble הינה מערכת תוכנה לניהול מערכות חיוב, טיפול בלקוחות והזמנות מבית היוצר של אמדוקס.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully