וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ברחובות טוקיו עם אלת בייסבול

17.12.2000 / 10:55

נער יפני, שרב עם אביו ורצה לביישו, תקף עוברי אורח תמימים; פצע קשה אישה זקנה; בחודשים האחרונים שוטף את יפן גל פשעים חמורים של בני נוער

משטרת טוקיו עצרה נער בן 17 באשמה של תקיפת עוברי אורח עם אלת בייסבול. הנער, תלמיד תיכון ששמו נאסר לפרסום, נתפס אמש אחרי שפצע שמונה אנשים במחוז שיבויה בעיר.

בתחילה תקף הנער גבר בן 32 בבית שימוש ציבורי בתחנת הרכבת של שיבויה. אז המשיך לתוך הרחובות והתנפל על שבעה אנשים נוספים. אישה אחת, עקרת בית בת 68, נפצעה באורח קשה בראשה, בעוד הקורבנות האחרים נפצעו קל, לפי דיווח המשטרה.

סוכנות חדשות בעיר ציטטה את הנער שאמר למשטרה: "אחרי שהיתה לי מריבה עם אבי, רציתי לבייש אותו. כל אחד היה מתאים להיות קורבן".

התקיפה הזו היא עוד פרק בסדרת פשעים חמורים של בני נוער במדינה. בתחילת החודש עצרה המשטרה נער בן 17 שפוצץ פצצה תוצרת בית בחנות וידאו בטוקיו בתקווה "להרוג בן אדם". דיווחים על פשעים אחרים כוללים שתי רציחות שבוצעו על ידי בני נוער במאי, דקירה למוות של שלושה בני משפחה על ידי תלמיד בית ספר בן 15 באוגוסט, ומעצרו של נער בן 17 ביוני האחרון, אחרי שתקף ארבעה מחברי כיתתו והיכה את אמו למוות עם אלת בייסבול.

ביפן עדיין לא שוכחים את התקרית המזוויעה ב-1997, כשתלמיד בן 14 ערף את ראשו של חברו ונעץ אותו על שער בית הספר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully