וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הטריד את גווינת' פאלטרו ונישלח לאשפוז פסיכיאטרי

15.12.2000 / 22:11

בן 49 מאוהיו שלח מאות מכתבים, תמונות ארוטיות, אי-מיילים, חבילות, פרחים ופיצות לכוכבת "שייקספיר מאוהב"; פאלטרו סיפרה לבית המשפט, כי האיש הופיע בסיוטיה ושהיא פחדה שתיאנס

אמריקאי בן 49 מאוהיו, הורשע בכך שהטריד את שחקנית הקולנוע גווינת' פאלטרו. דנטה סויו שלח לשחקנית בת ה-28 מאות מכתבים, תמונות ארוטיות ואף השאיר מתנות על סף דלתה. היו ימים בהם שלח לפאלטרו חמישה מכתבים, בנוסף לאי-מיילים, חבילות, פרחים ממתקים ופיצה.

הכוכבת ששיחקה ב"דלתות מסתובבות" ו"שייקספיר מאוהב" סיפרה בבית המשפט, כי המעריץ האלמוני הופיע בסיוטיה וכי ההטרדות גרמו לה לפחד מתקיפה מינית. המשפט התנהל בסנטה מוניקה, ולא תפס תשומת לב ציבורית כיוון שהכוכבת הצליחה למחוק את שמה מהמסמכים הרשמיים שהוגשו לבית המשפט. דבר שהתאפשר בזכות סעיף מיוחד בחוקי קליפורניה.

בית המשפט הכריז, כי המעריץ-מטריד "לא שפוי", ושלח אותו לאשפוז כפוי במוסד פסיכיאטרי, ללא הגבלת זמן. בדיון התגלה, כי סויו התחיל להטריד את פאלטרו במאי 1999. הוא נעצר שנה לאחר מכן בעקבות הטרדות חוזרות ונשנות של הכוכבת. בעדותו במשפט הודה הנאשם, כי שלח לפאלטרו מכתבים אך הכחיש בתוקף כי התכוון להפחיד אותה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully