וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קאליסטה פלוקהרט הציעה ודאוני ג'וניור דחה אותה

15.12.2000 / 16:47

השחקנית ביקשה לעזור לחברה לסידרה ושיכנעה אותו להירשם במוסד גמילה מסמים; דאוני ג'וניור ברח משם מיד מבלי להודיע; אחרי ששוחרר ממעצרו אמרה לו: "אכפת לי, אתה צריך עזרה עכשיו!"

קאליסטה פלוקהרט, היא אלי מקביל, נאיבית היתה ונאיבית תישאר. פלוקהרט טובת הלב רצתה לעזור לבן זוגה בסידרת הטלוויזיה וידידה (ככל הנראה) בחיים, רוברט דאוני ג'וניור, והופתעה לגלות כי הוא לא ממש מעונין בעזרה.

דאוני ג'וניור, עבריין קטן ומטרידן, נעצר לפני כחודש בחשד לאחזקת קוקאין. זאת זמן קצר אחרי ששוחרר מבית הכלא בקליפורניה לאחר שנת מאסר אחת שריצה על אחזקת סמים. עם שחרורו הצטרף דאוני ג'וניור לצוות השחקנים של "אלי מקביל", כבן זוגה של עורכת הדין הנוירוטית. על הסט מצא לו מלאך שומר חדש בדמותה של פלוקהרט.

פלוקהרט החליטה לנקות את דאוני ג'וניור מהסמים ושיכנעה אותו להירשם למוסד גמילה של סלב'ס בלוס אנג'לס. מה גדולה היתה הפתעתה של פלוקהרט כשגילתה שדאוני ג'וניור דחה את עזרתה ועזב את המרכז הרפואי על דעת עצמו.

"קאליסטה היתה פשוט בשוק כשגילתה שרוברט עזב את מוסד הגמילה אחרי שלושה ימים בלבד. למרות זאת, היא נשבעה שהיא תעמוד לצידו ותעשה הכל כדי לעזור לו לעבור את המשבר הזה", סיפרו מקורבים.

חברי הקאסט המטורף של אלי מקביל הזדעזעו לשמוע על דבר מעצרו של דאוני ג'וניור. כשהגיע השחקן העבריין אחרי שהשתחרר בערבות כדי להמשיך בצילומים, ניגשה אליו קליסטה, נשמה טובה שכמותה, ואמרה לו: "לי אכפת, לחברים שלך אכפת. אתה צריך לקבל עזרה עכשיו! אחרת זה יהיה מאוחר מדי".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully