וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קורבן נוסף: מתה מפצעיה אשה שבעלה ניסה להציתה

16.12.2000 / 5:08

בעלה של חנה טוטמן הצית את הדירה בה שהתה עם ילדיה לפני כארבעה חודשים; טוטמן שנפצעה באורח אנוש הוכרעה אתמול; הבעל יובא לבית המשפט להמרת סעיף האישום לרצח

מאת אסף לוי

אשה נוספת הצטרפה אתמול לרשימת הקורבנות הארוכה והקשה של האלימות במשפחה. לפני כארבעה חודשים נעצר תושב תל אביב בן 45 בחשד שניסה לרצוח את אשתו ושני ילדיו. הגבר הצית את הדירה בה שהתה אשתו ושני הילדים בני 10 ו-13. הבוקר נפטרה האשה, חנה טוטמן מפצעיה.

ב-13 בספטמבר חולצה חנה מהדירה הבוערת כשהיא סובלת מכוויות קשות. בעלה, טוביה טוטמן נעצר עד תום ההליכים. מחר הוא יובא לבית המשפט שם יומר סעיף האישום שלו מנסיון לרצח טוטמן - לרצח.

חנה טוטמן, בת ה-42 הגישה בעבר חמש תלונות במשטרה בכולן אמרה כי בעלה מכה אותה, ומאיים על חייה. הבעל לא נעצר. טוביה טוטמן שפך על אשתו חומר דליק והצית אותה. שני הילדים הצליחו להימלט לקומות הגבוהות ונפגעו באורח קל בלבד.

אחרי מעצרו של הבעל סיפרה גיסתה של חנה לוואלה! חדשות: "הוא כל הזמן אמר אני אשרוף אותך. לי ולבעלי הוא אמר כמה פעמים 'אני אשרוף אותה ואז יאשפזו אותי מקסימום לשנה שנתיים וישחררו אותי' אין לי ספק שהוא פעל בשיקול דעת ותכנן את זה היטב. עכשיו כל מה שנשאר זה רק עוד סיפור לעיתון". גיסתה של חנה גוללה אז מערכת יחסים עכורה מאד שנמשכה עשר שנים. השניים נמצאו בהליכי גירושים מתקדמים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully