וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמריקה, ורסנו

14.12.2000 / 14:13

כל אותם חובבי הספורט האמריקאי לסוגיו (ואני בכללם כמובן), שכחו מזמן את הימים בהם התעדכנו בתוצאות ה-NBA שלושה ימים אחרי, בעיתון. מי שמע אז בכלל על אינטרנט.

המהפכה הערוצית והטכנולוגית הביאה עמה מבול של אפשרויות. לילות ללא שינה מול עוד שידור של כדורסל מכללות ב-ESPN, משחק פוטבול ב-METV או היי לייטס NBA בערוץ הספורט. בלילות האחרונים, בהם ממש קשה להשיג באזורנו משחק NBA, אני מוצא עצמי יושב ומזיל ריר על המקלדת, מחובר לסקורבורד המרצד של האתר הרשמי ומאזין בהנאה גלויה לשידורי הרדיו שבו. ולא לשכוח גם את את טבלאות הסטטיסטיקה והמיצגים הגרפיים של המגרש, מידע על השחקנים ועוד מטעמים.

בשבועות האחרונים, עוברים ערבים הזויים במיוחד על חובבי ליגת ה-NFL (הליגה הטובה ביותר על הפלנטה. נקודה) מול הערוץ הביזארי ביותר במזרח התיכון, ערוץ ה"מידל איסט" (METV). מי שאי פעם תלה עיניו מול התחנה הזו, מבין בוודאי על מה אני מדבר.
ערב יום ראשון, שני משחקי פוטבול באוויר. יפה. פרסומים מוקדמים על המשחקים המשודרים לא תמיד תואמים את מה שמשודר בסופו של דבר (מר ברקה, מנהל התוכניות של הערוץ, אמר לי שזה רק בגלל אלומת הלווין והכיוון שלה. שיהיה), ולעיתים יש לנו את האפשרות לזכות לקמצוצי 'לייב' מהתחנות שמשדרות את המשחקים (FOX, CBS, ABC). אך מדי פעם, וכאן מתחיל הקרקס המזרח תיכוני, אנו מקבלים שברירי פרומואים שמכין הערוץ עצמו.

ואז אני קולט מה בכלל קורה בערוץ הזה. ערוץ אימפריאלסטי תרבותי אמריקאי עם תוכניות שאפילו בערוץ אחד הממלכתי שלנו לא היו משדרים. קומדיות מעאפניות מהסוונטיז, שידורי דת מיסיונרים והדובדבן שבקצפת: תמונות טבע מרחבי ארה"ב, כולל קטעים היסטוריים וספוטים על "דמויות חשובות" בהיסטוריה האמריקאית.

וכך, רגע אחרי שהגלדיאטורים מהפוטבול מפצחים אחד את השני, אני זוכה לראות מפלים וגייזרים, כולל דוקומנטריה על איזה מדענית שלעולם לא אזכור את שמה. ואז חוזרים למשחק ולהתנגשויות. עד הגייזר הבא. הזיה לא ברורה שאני כבר ממש מכור לה.

חוץ מזה, בימים האחרונים ESPN מפגיז בשידורים ליליים. השבוע הזדמן לי לראות את ג'ייסון טרי נותן בראש לכריס וובר, ומיד אחר כך צפיתי בפילדלפיה ונאשוויל בשידור ישיר מליגת ההוקי. אמריקה ממש. הבעיה היחידה עם ESPN היא שאין לערוץ לוח שידורים עדכני שמפורסם בארצנו. המלצתי היא, כשהשעון מראה שתיים בלילה, לעשות בדיקה קטנה בערוץ. יכול להיות שתתפסו פתאום את שאקיל אוניל מפרק לסן אנטוניו את הצורה. במקרה הכי הגרוע תיפלו על מהדורה של תוכנית הספורט הטובה בעולם, "ספורטסנטר", או על איזה משחק כדורסל מכללות. בכל מקרה - יהיה שווה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully