וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ארץ/עיר: השידור האחרון מהרצליה

14.12.2000 / 11:28

ניצן חורש ממשיך לשוטט ברחבי הליגה הלאומית, והפעם הוא נעצר בגוש בטון ליד קאנטרי קלאב, הקרוי האצטדיון העירוני בהרצליה

מאת ניצן חורש


בחיי, איזה שבוע מסעיר שזה היה. מה עוד אפשר לומר על שבוע בו חזר יעקב קורצקי למכבי הרצליה? פייי-יא-אללה! איפה אתם הייתם כשהידיעה הזו גונבה לאוזניכם? אני בטוח שכל אחד ואחד מכם זוכר היטב את הרגע.
יעקב קורצקי במכבי הרצליה... אין, פשוט גדול. שידוך משמיים. היינו בטוחים שזה יישאר רק בגדר חלום. חודשים שהם חיזרו אחריו שם, בהרצליה, גלגלו את שמו על שפתותיהם בערגה. פגישות ליליות בין אריאל שיימן לחברי מועצת אשדוד התארכו עד לזריחה, והכל במטרה לשחרר את שחקן הספסל הכל כך מדובר לחופשי.

אני שמעתי את הידיעה אצל לחנה. ולחנה הזה, כלי- כלי, לא צחוק. הוא הסביר שקורצקי זו "תוספת כוח משמעותית לחלק האחורי של הרצליה". התרשמתי. מאוד מקצועי, אנליטי. אין לי מושג מי זה, אבל עושה רושם שיעקב קורצקי יהיה זה שיגאל עכשיו את מכבי הרצליה ממרתפי הליגה. הנה, אפילו אריאל שיימן אומר, זה בטח נכון.

אז מה, תגידו, מה נראה לכם קורה עם מכבי הרצליה? לפני שנה בליגת העל, גם לפני שנתיים, ולפני שמונה שנים גם, ופתאום ככה, בום-טראח מקום אחרון ליגה שניה. מפתיע מישהו?

כנראה שרק בערוץ הספורט חושבים שזו סנסציה גדולה. בגלל זה הם משדרים את הרצליה בלייב כל שבועיים. לטעמי, קבוצה עם כזו מסורת שווה שלושה שידורים חיים בשבוע לפחות. קבוצה שהיתה טריפ פסיכדלי הזוי של ראש עיר, שהאוהד היחיד שלה הוא נמר, והג'וב הקודם של הבעלים שלה היה מאמן שוערים בראשון? אל תתנו לה לגווע, הו לא.

בואו נסתכל על זה רגע מקצועית. לצידי יושב ש. פייגנבוים, מומחה באנליזות מתקדמות:
שייע, אתה שהדרכת את הקבוצה בארבע קדנציות שונות במהלך השהות הסהרורית שלה בליגה העליונה, האם תוכל לשפוך קצת אור על התעלומה, הכיצד אותם שחקנים שהיו נראים לגיטימיים בליגת העל לא מצליחים לסחוט תיקו מאח"י (קבוצה שהתקציב שלה דומה מאוד לתקציב הסיגרים של שיימן)? לא? אין לך תשובה? תצא בחוץ בבקשה.

בשביל זה הכינותי מראש שתי שדריות קוים, אחת בתלתלים, השניה עם קארה. הן יבקשו את רוני דורה שיספר לנו משהו על האווירה במועדון:
איזו מין יישות הוא מצא שם בסמוך לקאנטרי? ואלון אופיר הזה, הוא עדיין פוטנציאל הרכב לתל אביביות? (כבר לא? כמה חבל). תאמר לי רוני, ואסילי איבאנוב, מה שלומו הוא? עדיין לוקח את הקבוצה על הכתפיים? יופי, נהדר. רגע אחד... שניה... תעשו משהו בקונטרול רום. זה אולי נדמה לי, אבל התמונה מתחילה להתפייד... מה זה, רואים מטושטש! המסך נהיה לי לבן... יכול להיות שיורד שלג בהרצליה? נראה לי זמן טוב לחתום את השידור מהאיצטדיון העירוני בהרצליה לעולם ועד. טוווווו...

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully