מפת הקורונה: כל המקומות שבהם שהו החולים בישראל

משרד הבריאות פרסם שורת הנחיות הכוללות חובת בידוד ביתי למשך 14 יום לכל מי שבא במגע עם הנדבקים. ממרכזים מסחריים ועד אתרי תיירות וטיסות: אלה כל המקומות והאירועים שבהם ידוע ששהו החולים המאומתים בישראל - בחלוקה לאזורים גיאוגרפיים ותאריכים. מתעדכן

עריכה: אסף דרורי

נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ברחבי הארץ, כשעד כה זוהו כ-298 ישראלים שחולים בנגיף. במטרה לצמצם את מספר הנדבקים, משרד הבריאות הורה על שורת צעדים, בהם חובת בידוד ביתי של 14 יום לכל מי שבא במגע עם החולים ונחשף לווירוס וכל ישראלי ששב מחו"ל. כמו כן, אירועים רבי-משתתפים בוטלו והוטלו מגבלות על משתמשי התחבורה הציבורית וחיילי צה"ל.

אלה המקומות, הטיסות והאירועים שבהם ידוע ששהו החולים הישראלים:

14.03
23:55-04:30 - מרכז רפואי העמק, מלר"ד פנימי

13.03
17:01-17:43 - מרכז רפואי העמק, מלר"ד נשים
20:30-21:51 - מרכז רפואי העמק, מלר"ד פנימי כללי

12.03
14:00-15:00 - מרכז המזון נוף הגליל, במחלקות ירקות, חטיפים, מאפים ודברי חלב

11.03
19:30-00:30 - עפולה, מסיבה באולמי "אצולת העמק"

צפון

10.03
06:30-07:00 - חיפה, מלון דן פנורמה בארוחת הבוקר
08:00-09:00 - רמת הגולן, חדר האוכל של קיבוץ מרום הגולן בארוחת הבוקר; חיפה, כנסיית מנזר סטלה מאריס
09:15-09:30 - חיפה, תצפית ברחוב יפה נוף, ליד גני הבהאיים
10:00-12:00 - לייזר טאג חיפה
10:30-12:00 - נצרת, כנסיית הבשורה
12:00-13:00 - נצרת, מסעדת "מערות הבית החדש"
13:00-13:40 - נצרת, ביקור בבית הספר הבפטיסטי כולל אולם הכנסיה
14:00-14:40 - כפר כנא, כנסיית החתונה הקתולית
14:40-15:00 - כפר כנא, חנות מזכרות של אנוואר בלאן
15:30-15:50 - חניון הר תבור ונסיעה במוניות חברת "אבו אלעסל" לכנסיית ההתגלות בהר תבור
15:50-17:00 - הר תבור, ביקור בכנסיית ההתגלות
17:00-17:10 - הר תבור ונסיעה מכנסיית ההתגלות לחניון הר תבור
18:00-19:00 - טבריה, לובי מלון "קיסר"
19:00-20:30 - טבריה, מלון "קיסר" בארוחת הערב

09.03
07:30-16:00 - צפת, מעון יום של חב"ד של נורית קרומבי
10:30-11:15 - צפת, סופרמרקט "יש" בקניון בכניסה לעיר
12:00-13:00 - צפת, "כולל מרקט", באזור התעשייה הדרומי
13:00-15:00 - עכו, מסעדת "דוניאנא" (בונירם), העיר העתיקה 11
13:30-15:45 - חדר כושר במתקן מועדון כפרי משגב
13:50-14:45 - דלית אל-כרמל, מסעדת "מיזייד"
15:30-17:00 - עכו, אולם האבירים
18:00-19:00 - חיפה, לובי מלון דן פנורמה
19:00-20:30 - חיפה, מלון דן פנורמה בארוחת הערב
19:30-21:30 - רמת הגולן, מסעדת "הבוקרים", קיבוץ מרום גולן
21:35-22:20 - נסיעה ברכבת מתחנת נתב"ג לקריית מוצקין
22:20-23:56 - נסיעה ברכבת מתחנת קריית מוצקין לכרמיאל
בוקר, צהריים וערב - צפת, בית הכנסת "משכן נתן"

08.03
07:30-16:00 - צפת, מעון יום של חב"ד של נורית קרומבי
08:00-10:00 - צפת, תפילת שחרית בבית הכנסת "לוי יצחק"
17:00-19:00 - הפנינג פורים במועדון הטניס משגב
18:00-18:45 - מושב עלמה, ניחום אבלים משפחת הלל

07.03
10:00-12:00 - תהלוכת פורים עדלאידע בישוב יובלים: המתנה ברחבת מבנה התעשייה ביובלים, תהלוכה ממבנה התעשייה למרכז הישוב ומופע פורימון באמפי הקטן
10:00-12:30 - צפת, בית הכנסת שבט אחים, שכונת כנען

06.03
08:00-10:00 - חדר כושר במתקן מועדון כפרי משגב
10:00-10:30 - מסעדת "תבל" במתקן מועדון כפרי משגב
11:30-13:00 - צפת, סופר ברקול
13:00-15:00 - אירוע בר מצווה במלון Bay View חיפה
22:00-02:00 - מסיבת פורים במועדון פאבלה משופץ במנוף

05.03
08:00-10:00 - צפת, תפילת שחרית בבית הכנסת "לוי יצחק"
13:30-14:00 - טמרה, חנות "פרי וירק"
14:30-14:45 - יישוב רקפת, פיצריית "הפיצה המטיילת"
17:00-19:00 - הצגה "חיפזון וזהירות" היכל התרבות כרמיאל (3 שורות אחרונות באולם)

04.03
10:00-12:00 - חיפה, סופר "רמי לוי" ו"הום סנטר" בקניון
11:00-13:30 - משגב, חדר כושר, סאונה וג'קוזי במתקן מועדון כפרי משגב
13:30-14:20 - משגב, מסעדת "תבל" במתקן מועדון כפרי משגב
14:45-15:15 - משגב, הבריכה של מועדון כפרי משגב
15:30-16:00 - כרמיאל, סניף "מקדונלדס" במדרחוב
17:30-18:00 - קריית חיים, תיאטרון הצפון
18:30-20:00 - טבריה, מלון "רסטל"

03.03
11:30-12:00 - משגב, חדר טיפולים ליד חדר כושר במתקן מועדון כפרי משגב
14:30-14:45 - יישוב רקפת, פיצריית "הפיצה המטיילת"
20:00-22:00 - חיפה, פאב "דיוק", רחוב שדרות מוריה

02.03
10:00-12:00 כרמיאל, סופרמרקט "קינג סטור"
11:30-12:30 - כרמיאל, החולה נכח בניחום אבלים ברחוב אנקור 82
12:00-12:30 - יישוב יובלים, קלפי
12:30-13:30 - כפר ירכא, סופרמרקט "מרקזה"
13:30-14:30 - כפר ירכא, מסעדת "בורגר אנד סטייקס" במרכז BIG
13:45-16:00 - כרמיאל, מסעדת "ויוינו"

28.02
08:00-18:00 - נצרת, מלון Golden Crown Old City

27.02
08:00-18:00 - נצרת, מלון Golden Crown Old City
08:30-09:30 - מגדל העמק, סניף בנק דיסקונט
12:30-15:00 - מגדל העמק, מסעדת "דליה"
14:00-15:30 - עפולה, מסעדת "אחוזה"
17:00-18:00 - מגדל העמק, סניף "שופרסל" באזור התעשייה

(צילום: עיבוד תמונה, עיבוד תמונה)

26.02
08:00-18:00 - נצרת, מלון Golden Crown Old City

25.02
11:00-12:00 - עפולה, חנות "מקלות וניל"
17:00-18:00 - מגדל העמק, סניף "שופרסל" באזור התעשייה
18:00-20:00 - מגדל העמק, חדר הכושר "אתנה"

23.02
11:30-12:00 - נהריה, מסעדת חומוס הפרלמנט; תחנת דלק פז בעיר

22.02
11:00-13:00 - אבו סנאן, חנות מוצרי החשמל סעיד מלחם
11:00-13:00 - חיפה, מחסני "זול ספורט", רחוב יהודה איתן 5

20.02
09:00-10:30 - מנזר ההשתנות בהר תבור
11:00 - כנסיית הבשורה בנצרת
12:00 - הכנסייה היוונית-אורתודוקסית בכפר כנא
15:00-15:30 - בקעת עין שבע
16:30-17:30 - אתר הטבילה ירדנית

עוד בוואלה!

מפת התפשטות נגיף הקורונה בישראל

לכתבה המלאה

מרכז

13.03
05:00-07:00 - יהוד, תפילה בבית כנסת "אור לשבים"
09:30-09:45 - יהוד, מקווה בסביון ברח' הדרים
12:30-13:00 - יהוד, תפילה בית כנסת "בית אל"
17:30-19:00 - יהוד, תפילה בית כנסת "אור אבנר"

12.03
5:00-7:00 - יהוד, תפילה בבית כנסת "אור לשבים"
11:00-12:00 קונדיטוריה דרימרי, רחוב הסיבים 49, פתח תקווה
12:00-12:30 סופר פארם במרכז יכין סנטר, רחוב שחם 17, פתח תקווה
14:00-14:30 - יהוד, תפילה "במוסד נעמן"
15:00-16:30 - ראשון לציון, חנות "מיניסינו" בקניון הזהב, רחוב דויד שחרוב 21
17:00-18:15 - יהוד, בית כנסת "בית אל"
18:25-18:35 - חנות בשר "מרכז הבשר" ברח' לשם מודיעין
18:30-19:30 - בני ציון, סופר "אלונית"
18:35-18:45 - חנות ירקות "עידן הפרי והירק" ברח' לשם מודיעין

11.03
00:30-04:30 - תל אביב, מסיבה ב"האנגר 11", רחוב יורדי הסירה 1
05:00-07:00 - יהוד, תפילה בבית כנסת "אור לשבים"
13:00-13:30 - גני תקווה, תפילה בבית כנסת "נץ דוד"
17:00-18:00 - תל אביב, סינימטק, אולם 4 שורות 4-8, מושבים 1-12
17:00-22:00 ניחום אבלים משפחת טוביאס - רח' צה"ל 2/13 בת ים.
18:00-19:30 - יהוד, תפילה בבית כנסת "אור לשבים"
19:30-20:00 - יהוד, סופר "כל בו מאיר" וחנות "מוזלים"


10.03
01:00-02:30 - ראשון לציון, מסעדת "סוסו אנד סאן", רחוב משה הלוי 10
05:00-07:00 - יהוד, בית כנסת "אור לשבים"
06:30-23:00 - מודיעין, פורימון בצופים רח' פז 3 שכונת קייזר
09:00-11:00 - כפר חב"ד, שחרית בבית הכנסת "נחום יצחק"
11:00-13:00 - תל אביב, חנות "מחסני חשמל" ברחוב יגאל אלון 127
11:00-12:00 - יהוד, גן שעשועים ברחוב הרצל
11:45-12:00 - מזכרת בתיה, עדלאידע ב"אמפי פארק יצחקי"
12:00-13:00 - יהוד, בית כנסת "בית אל"
13:30-14:30 - רמת גן, מסעדת "ארקפה", רחוב מנחם בגין 11
14:00-14:30 - יהוד, סעודת פורים ברח' גורדון 13
14:45 - נסיעה מבית הנתיבות בנתב"ג לחניון ארוך הטווח
14:00-19:00 מסיבת פורים של המרכז הבינתחומי הרצליה, באולם האירועים "כוכב הים" בקיסריה, קיבוץ שדות ים
14:45 - הסעה (שאטל) מבית הנתיבות לחניון ארוך טווח בנתב"ג
15:00-18:30 - קיבוץ שדות ים, אולם אירועים "כוכב הים" - מסיבת פורים של המרכז הבינתחומי.
16:30-18:30 - יהוד, סעודת פורים אצל הרב שמעון וינגר
17:00-19:30 - מודיעין, קניון ישפרו סנטר בקולנוע "הוט", בסרט "דד שוט"
19:00-19:30 - יהוד, בית כנסת "אור אבנר"
19:30-20:30 - הוד השרון, "טאבון", רחוב רמתיים 90
19:30-21:30 - רשפון, מסעדת לירי לאונג'
20:30-22:00 - תל אביב, מסעדת "Social Club", שדרות רוטשילד 45
20:30-03:00 - תל אביב, מועדון "זוזו", שדרות רוטשילד 32
21:00-22:00 - לוד, בית כנסת חב"ד המרכזי, רחוב צמח צדק
22:00-23:00 מסיבה "רידינג 11", בהאנגר 11, נמל תל אביב.

09.03
06:30-07:15 - תל אביב, מלון דן פנורמה בארוחת הבוקר
08:30-10:30 - יפו, טיול ליד מסעדת סנט ג'ורג', יפו העתיקה, סיור בסמטאות, ירידה לכיוון הכנסייה הגדולה סאן פטרוס, הליכה דרך המדרגות לתחנת אוטובוס מול הכניסה לנמל.
09:05-09:40 - רחובות, קופת חולים לאומית, רחוב בילו 2
07:00-21:00 צופים שבט תבור, רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין.
10:15-10:50 - רחובות, ברכול "אושיות"
11:00-12:00 - תל אביב, שוק הכרמל מבלי להיכנס לחנויות
12:00-13:00 - תל אביב, קפה "עלמה", רחוב הברזל 21; תל אביב, סניף בנק הפועלים, רחוב ישראל גורי 34
05:00-07:00 - יהוד, בית כנסת "אור לשבים"
12:00-12:15 - גן יבנה, סופר "מרקט בעיר"
12:30-13:30 - קיסריה, גן לאומי
12:30-13:00 - יהוד, בית כנסת "בית אל"
15:30-16:30 תל אביב, בית קפה "נונה", רחוב אבן גבירול 44
15:32 רכבת מרמלה לב"ש, אוטובוס מקאנטרי ב"ש קו 330 לאופקים
16:05 - רכבת מנתב"ג לתחת עכו
17:00-19:30 - יהוד, בית הכנסת "אור לשבים"
18:00-19:30 - אור יהודה, בית הכנסת אוהל אבנר, רחוב דגניה 40
20:30-03:00 - תל אביב, מועדון "זוזו", שדרות רוטשילד 32
21:00-02:00 - תל אביב, אירוע באולם "שבע", רחוב הצפירה 21
21:35-22:20 - נסיעה ברכבת מתחנת נתב"ג לקריית מוצקין
23:00-03:00 מסיבת פורים במועדון "Sura Mare", רחוב סעדיה גאון 24, תל אביב

08.03
00:30-03:00 - תל אביב, מועדון "כולי עלמא", רחוב מקווה ישראל 10
01:00 - שאטל לחניון טווח ארוך בנתב"ג
07:30 - אור יהודה, נסיעה בקו 1 של קווים מתחנת ניצן-גבי אשכנזי לעד בית ספר "אורות"
08:00-10:00 - תל אביב, מלון "רויאל ביץ'" בארוחת הבוקר, רחוב הירקון 19
08:45-08:55 - רחובות, סופרמרקט "יש בשכונה", רחוב חיים סירני 1
09:30-10:30 - תל אביב, מלון דן פנורמה בארוחת הבוקר
13:00 - רמת גן, נסיעה בקו 67 של חברת דן מתחנת ביאליק/שוטרת לתחנת בן גוריון/הרצל
13:00-14:00 - תל אביב, לובי מלון דן פנורמה
13:00-13:30חנות Urbanica בסינמה סיטי, ראשון לציון
13:30-15:00בית קפה לנדוור בסינמה סיטי, ראשון לציון
14:00-15:30 - אור יהודה, סופרמרקט יוחננוף, רחוב המפעל 2
14:00-16:00 - הוד השרון, בית קפה "גן סיפור", רחוב הציונות 7
14:30-15:30 - צומת תנובות, סופרמרקט "חינם פלוס"
15:00-15:15 חנות ללין בסינמה סיטי, ראשון לציון
17:00-17:30 - שאטל לחניון טווח ארוך בנתב"ג
18:00-19:00 - תל אביב, "סופר יהודה", רחוב בארט 6
18:00-20:00 לוויה בבית עלמין בחולון.
18:30-20:00 - תל אביב, מלון דן פנורמה בארוחת הערב
19:00-20:00 - פתח תקווה, בית חולים בילינסון, מעבר דרך חדר המיון לחדר בידוד
19:00-19:30 - אור יהודה, מרפאת "כללית סמייל", רחוב יהודה סעדון 120
20:00-21:00 - תל אביב, אולם "נגב" במלון דן פנורמה
21:20-23:00 - בר פופולר, רחוב דיזינגוף 197, תל אביב
21:30 - נסיעה במונית "נשר" מנתב"ג לשכונת הר נוף בירושלים

07.03
07:00-21:00 צופים שבט תבור, רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין.
09:30-10:30 - תל אביב, מלון דן פנורמה בארוחת הבוקר
10:00-12:00 - רחובות, בית כנסת "בית מנחם צעירים", רחוב זכריה מדר 28
11:00-12:00 - רחובות, בית כנסת "בית מנחם צעירים", רחוב זכריה מדר 28 בעזרת נשים
12:00-17:00 - תל אביב, מסעדת "אלבי" רחוב עולי ציון 6
12:30-13:30 - רחובות, גן משחקים - גן הרפתקאות
13:00-14:00 - חולון, מסעדת "ג'פניקה", רחוב צבי תדמור 12
13:00-14:00 - תל אביב, לובי מלון דן פנורמה
13:30-18:00 - ראשון לציון, מסעדת "רנדוו" ברחוב הכשרת הישוב 7
15:45-16:30 - נווה מונוסון, בית הכנסת "רבי יוסף חיים" בעזרת הנשים
18:00-19:00 - נווה מונסון, בית כנסת יוסף חיים
18:30 - שירותי ההסעה של נתב"ג מטרמינל 3 לחניון לטווח הארוך
19:00 - רחובות, נסיעה בקו אגד 15 בשדרות הקיבוצים לקניון, רחוב בילו 2
19:00-21:00 - תל אביב, מסעדת "MANTARAY"
19:10-19:20 - רחובות, חנות "קרולינה למקה" בקניון, רחוב בילו 2
19:25-20:00 - רחובות, חנות "טורקיז" בקניון, רחוב בילו 2
19:30-20:00 - אלעד, מוקד רפואי ברחוב רבי עקיבא
20:20 - רחובות, נסיעה בקו אגד 15 מהקניון לתחנת שדרות הקיבוצים
22:00-23:00 בר יין שאטו שועל, מלכי ישראל 19, תל אביב
22:18 - נסיעה מרכבת נתב"ג לתל אביב ההגנה
22:37 - נסיעה מרכבת ההגנה בתל אביב לבאר שבע

06.03
אור יהודה, הגן הצבעוני, רחוב שקמה 20
07:00-10:30 - תל אביב, מלון "רויאל ביץ'" בארוחת הבוקר, רחוב הירקון 19
08:00-11:40 בית ספר עירוני ה', רח' אבנר חושן 57 מודיעין.
09:00-12:00 פורימון בית ספר עירוני ה', רח' אבני חושן 57 מודיעין.
08:00 - נסיעה במונית מהנתב"ג אל מלון דן פנורמה בתל אביב
10:00-10:15 - רחובות, סופרמרקט "יש בשכונה", רחוב חיים סירני 1
10:00-11:30 - בילו סנטר, בית קפה "בנדיקט" רחוב בוסי סנט ג'ורג' 9
11:30-12:00 - בילו סנטר, חנות "רנואר"
13:30-14:00 - תל אביב, לובי מלון דן פנורמה
13:40-17:00 - תל אביב, מסעדת פאיזו, דרך מנחם בגין 23
14:00-14:05 - רחובות, סופרמרקט "סופר טוב ומיטב", רחוב יוסף ויינר 2
14:00-15:00 - תל אביב, שוק הכרמל
15:45-16:00 - רחובות, סופרמרקט "סופר טוב ומיטב", רחוב יוסף ויינר 2
16:00-18:00 צופים שבט תבור, רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין.
18:00-19:00 - נווה מונסון, בית כנסת יוסף חיים
18:30-20:30 - תל אביב, מסעדת "italkia batahan" במתחם התחנה
21:00-21:30 - רמת השרון, מוקד רפואה דחופה של מכבי ברחוב הנצח 3
21:30-22:15 - הרצליה, סניף "סופר-פארם" ברחוב צמרות 2
21:30-23:30 - תל אביב, מסעדת "בית קנדינוף", רחוב הצורפים 14
23:30 - תל אביב, מועדון "זוזו", שדרות רוטשילד 32

05.03
07:30 - אור יהודה, נסיעה בקו 1 של קווים מתחנת ניצן-גבי אשכנזי לעד בית ספר "אורות"
08:00-15:20 בית הספר עירוני ה', רח' אבני חושן 57 מודיעין
08:00-10:00 - כפר סבא, מכון "משו"ב" בקניון שרונה
10:00-11:00 - תל אביב, בית קפה "בוקה" ברחוב יהודה המכבי 40
10:15-10:45 - רחובות, חנות "לצאת מהכלים" מרכז מסחרי אזורים, שדרות פנחס בן דוד
10:30-12:30 - תל אביב, שגרירות ארצות הברית, רחוב הירקון
10:50-11:00- מרפאה כירורגית חזה לב במרפאות חוץ של בית חולים בילינסון
11:00-12:00 - נס ציונה, סופר ברקת רחוב החרש 9
14:00-15:30 - אשדוד, מסעדת "ביגה", רחוב אריאל שרון 1
15:15-16:30 - קריית אונו, מכון כושר "מיי פרופיט", קניון קריית אונו, קומה 1
17:00-21:00 צופים שבט תבור, רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין.
17:30-21:30 - בני ברק, מכללת "מבחר", כיתה 101
18:30-19:30 - בני ברק, שופרסל דיל ברחוב הלח"י 28
19:30-21:00 - אור יהודה, מכון כושר Fit you ברחוב יהדות קנדה 1
19:30-23:00 - ראשון לציון, אולמי "קוליסיאום", רחוב בנימין שמוטקין 5
20:30-21:00 - פתח תקווה, בר מצווה באולם אירועים "אפ טאון", רחוב הרכבת 4
21:30-23:30 - תל אביב, מסעדת "קאב קם", רחוב לינקולן 11
21:30-23:30 - תל אביב, מסעדת "אברקסס" רחוב לילנבלום 40
23:00 - תל אביב, מועדון "קווין בי", רחוב אבן גבירול 13

מחלקת חולי קורונה בבית החולים בילינסון בפתח תקווה (צילום: ראובן קסטרו)

04.03
06:00-16:00 - תל אביב, מלון "דיויד אינטרקונטיננטל"
07:30 - אור יהודה, נסיעה בקו 1 של קווים מתחנת ניצן-גבי אשכנזי לעד בית ספר "אורות"
08:00-08:35 - רחובות, מעון חניכי הישיבות, רחוב מנוחה ונחלה
09:00-09:20 - רחובות, קופת חולים לאומית, קריית משה
09:40-10:50 - רחובות, קופת חולים לאומית בקניון רחובות
14:00-14:30 - קריית שדה התעופה, מטה חברת "בקהוף ישראל", רחוב הנגב 1
14:15 - אוטובוס קו 10 מראשון לציון רחוב משה דיין לתחנת רכבת ראשון לציון
14:30-16:00 - תל אביב, בית קפה "לנדוור", רחוב הנחושת 3 ברמת החייל
15:01 - רכבת מראשון לציון לאופקים
15:55-16:10 - רחובות, חנות "דף-רם"
16:00-18:00 - רחובות, "יריד פורים הגדול" בבי"ס אוהלי חיה מושקא רחוב זכריה מדר 28 חב"ד בנות.
16:30-17:30 - חולון, חנות "שימורי איכות", רחוב המכתש 6 בעיר
16:30-17:00 - קו 236 של חברת קווים מאור יהודה לתל אביב
17:00 - תל אביב, איצטדיון בולמפילד, ישב בחלק העליון של גוש 316

03.03
07:30 - אור יהודה, נסיעה בקו 1 של קווים מתחנת ניצן-גבי אשכנזי לעד בית ספר "אורות"
09:45-10:00 - שוהם, מרפאת קופת חולים מאוחדת
09:30-13:00 - ראשון לציון, מספרת יורם בן עמי
10:30-12:30 - יפו, בית קפה "מיכאלנג'לו", רחוב בן תרדון 2
14:00-15:00 - תל אביב, מסעדת "גוטה", רחוב הנחושת 3 ברמת החייל
14:50-15:30 - תל אביב, מוסך מורשה של חברת "אופל", רחוב שפע טל 9
17:30-21:30 - בני ברק, מכללת "מבחר", כיתה 101
17:40-18:15 - ראשון לציון, סופרמרקט "חצות וחצי", רחוב טרכטנברג 18
18:00-20:00 - תל אביב, קולנוע קניון איילון, אולם מספר 2
21:00-23:00 - ראשון לציון, אולמי "מפלים"

02.03
07:30 - אור יהודה, נסיעה בקו 1 של קווים מתחנת ניצן-גבי אשכנזי לעד בית ספר "אורות"
09:00-10:00 - רמת השרון, קפה "לורן", רחוב סוקולוב 53
09:35-11:20 - נסיעה ברכבת מתחנת נתב"ג לקריית מוצקין
10:15-11:15 - תל אביב, קלפי מבודדת, רחוב קלאוזנר 14 ברמת אביב
10:15-10:40 - רחובות, הצבעה בקלפי מספר 844 בבי"ס חב"ד בנים ברחוב שטיינברג 10
10:30-11:00 - בית קפה "סי" בכביש 6 לכיוון צפון ליד מחלף בקה
10:00-10:30 - אור יהודה, קלפי מספר 44 בבית הספר "יהוד מנור", רחוב הניצן 2
11:55-12:15 - רחובות, חנות KSP, בילו אין
12:00-15:00 - רעננה, קניון רננים (חנויות זארה, קסטרו, תמנון ןמסעדת סושי-בר koi)
12:00-13:00 - כוכב יאיר, קלפי מס' 1 בבית הספר היסודי
14:00-14:30 - ראשון לציון, קלפי מס' 193 בבית הספר "רננים"
14:00-15:00 - תל אביב, קלפי בבית הספר "בית הילד", רחוב אהבת ציון
14:30-15:30 - רמת השרון, מוקד רפואה דחופה של מכבי, רחוב הנצח 3
14:00-16:00 - רחובות, פעלטון בקניון רחוב בילו 2
16:00-17:00 - כפר סבא, "מקס-סטוק", רחוב עתיר ידע 2
16:20-17:15 - רחובות, פיצה "סמיילי" מרכז שרונה
18:00-21:00 - תל אביב, בר "בית אריאלה", רחוב הרכבת 2
18:00- רכבת ישראל מתחנת השלום בתל אביב לירושלים.
19:25-19:40 - רחובות, קלפי נגישה, בית ספר בן צבי
19:30-19:35 - פתח תקווה, קלפי מספר 97 ברחוב קפלן 42
20:00-20:10 - פתח תקווה, חנות "צ'יפ מרקט", רחוב ארלוזרוב 38
20:00-20:10 - שוהם, קלפי בבית הספר "אבן חן"

01.03
07:30 - אור יהודה, נסיעה בקו 1 של קווים מתחנת ניצן-גבי אשכנזי לעד בית ספר "אורות"
06:20 - נסיעה בקו אגד 166 מתחנת שדרות הקיבוצים עד התחנה הראשונה של בי"ח שיבא
08:00-11:00 - מכון סקר רפואי בבית החולים שיבא תל-השומר
8:00-8:20 - ביה"ח תל השומר, מרפאה אנדוקרינולוגית וסכרת
8:40-09:15 - נסיעה בקו אפיקים 87 מבי"ח שיבא עד לתחנת לפיקה בפתח תקווה
12:00-14:00 - גבעת שמואל, מסעדת "דרימרי" ברחוב הסיבים 49
13:30-14:00 - תחנת רכבת ישראל בנתב"ג. עלייה על הרכבת ונסיעה לירושלים
14:15 - קו אגד 164 מצומת גהה לרחובות
17:00-18:30 - פתח תקווה, סניף סופרמרקט "אושר עד"
18:00-18:20 - רחובות, סופרמרקט "יש בשכונה", רחוב חיים סירני 1
18:20-19:10 - רחובות, סופרמרקט "ברכול", רחוב זכריה מדר פינת כובשי חרמון
19:00-21:00 שוהם, מרכז לאומנויות הבמה, שדרות עמק איילון
19:30-21:00 - קניון פתח תקווה (חנויות גלי, זארה, אלדו, ספרינג, סושייה, אושי אושי ובית קפה ניו דלי)
20:00-21:00 - בית החולים אסף הרופא (מכון MRI)

(צילום: עיבוד תמונה, עיבוד תמונה)

29.02
08:00-10:30 - נווה מונסון, בית כנסת יוסף חיים
13:00-15:00 - ראשון לציון, מסעדת "פיש", רחוב פרופ' בני חבוט 7

28.02
07:30-12:00 - קריית אונו, בית ספר "אביגדור ורשה"
09:00-10:00 - רמת השרון, בית קפה "לורן", רחוב סוקולוב 53
15:00-17:00 - ראשון לציון, מסעדת "פיש", רחוב פרופ' בני חבוט 7

27.02
07:50-09:00 - אור יהודה, תחנת אוטובוס היסמין/החצב, קו 59
10:20-13:00 - רמת גן, מכון הכושר "גו-אקטיב"
12:00-12:45 - רמת גן, "פרשמרקט" במתחם מכון הכושר "גו אקטיב"
14:30-16:00 - תל אביב, נסיעה בקו האוטובוס 59 מתחנת מנחם בגין לתחנת היסמין/חצב
16:00-16:40 - לוד, כנסיית סנט ג'ורג'
18:00-20:30 - קניון קרית אונו (חנויות נעלי TOGO, רנואר נשים, פוקס נשים, פוקס קידס ושופרסל)
20:45-00:30 - קריית אונו, נסיעה באוטובס של חברת "קווים", קו 55 מהתחנה בקניון (דרך לוי אשכול) ועד לתחנה בגני תקווה (רחוב הרי יהודה)

26.02
01:21 - תחנת הרכבת בנתב"ג, ונסיעה ברכבת שיצאה בשעה זו לאשדוד
07:50-09:00 - אור יהודה, תחנת אוטובוס היסמין/החצב, קו 59
07:00-13:00 - קריית אונו, בית ספר "אביגדור ורשה"
11:00-13:00 - אשדוד, שוק הים (ללא כניסה לחנות ספציפית)
13:00-15:00 - תל אביב, תנחת אוטובוס לקו 59 ברחוב מנחם בגין. נסיעה בקו זה על מסוף אור יהודה
17:15-18:00 - גני תקווה, אולם ספורט סמוך לספריה העירונית
21:30-00:15 - אור יהודה, חנות "הפיראט האדום"
19:30-22:30 - צומת כנות, חתנוה באולם האירועים "הרמוניה בגן" (האולם שמימין לכניסה)
במהלך היום - בית ספר אזורי "ברנר"

25.02
08:30-00:00 - אור יהודה, חנות "הפיראט האדום"
12:00-12:30 - אור יהודה, מתפרה בקומה התחתונה בקניון
במהלך היום - בית ספר אזורי "ברנר"

24.02
06:00-07:00 - היישוב אירוס, בית הכנסת ברחוב נגה
08:30-00:00 - אור יהודה, חנות "הפיראט האדום"
15:00-00:00 - תל אביב, מלון דן. החולה נכח בארוחת הבוקר בין השעות 07:00-08:00 וכן
בשעה 22:00 במסעדת ANIMAR ובבר "פו-פו" במלון עד השעה 02:45. ביום למחרת, לקח האורח מונית ממלון דן בשעה 08:00 לרוחב הארבעה 21 בעיר
20:00-22:00 - תל אביב-יפו, אצטדיון בלומפילד, שער 7-8, גוש 425, בין השורות 43-49 כולל, בכל השורות, בכיסאות 169-179

23.02
16:30-22:00 - אור יהודה, חנות "הפיראט האדום"

21.02
06:00-06:30 - בית ינאי, סניף "ארומה" שבתחנת הדלק בכביש החוף

ירושלים, הגדה המערבית וים המלח

13.03
10:10-10:45 - מודיעין, "סופר קייזר" ברחוב אבני החושן

12.03
17:15-17:30 - מעיין 2000 סניף גבעת מרדכי, ברחוב שח"ל 58 ירושלים
20:45-21:00 - מודיעין, בית כנסת "משכן שלמה" ברחוב ענבר 17

11.03
7:15-9:00 - ירושלים, בית הכנסת "אוהל יוסף ושרה" ברחוב יצחק טוניק 24
07:30-08:45 - ירושלים, בית הכנסת שירת גנים, רחוב הסביון 9
08:45 - נסיעה בקו 380 מקריית ארבע לצומת גוש עציון
09:40-10:00 - צומת גוש עציון, חנות "ניו פארם" בקניון
17:00-17:15 - מודיעין, בית המרקחת בקופת חולים מכבי ברחוב תלתן
18:30-18:35 - מודיעין, "מרכז הבשר" ברחוב לשם
18:40-18:50 - מודיעין, "עידן הפרי והירק" ברחוב לשם
18:50-19:00 - מודיעין, "סופר קייזר" ברחוב אבני החושן

10.03
07:30-08:00 - קריית יערים, בית הכנסת "קול יהודה"
18:00-19:00 - ירושלים, קריאת מגילה באולם של המתנ"ס הקיהלתי, שכונת קריית מנחה
16:00 - נסיעה בקו 381 מתחנת ממ"ד בנים ברחוב נחל אשכול בקריית ארבע לקניון מלחה בירושלים
17:30-20:30 - ירושלים, קניון מלחה
20:30 - נסיעה בקו 382 מתחנת קניון מלחה בירושלים לקריית ארבע
21:00-21:40 - ירושלים, בית הכנסת "אוהל יוסף ושרה" ברחוב יצחק טוניק 24
כל היום - ירושלים, דיור מוגן "מרכז נופים" ברחוב הנרייטה סאלד 2

09.03
06:01-06:45 - ירושלים, רכבת קלה מקניון פסגת זאב עד להר הרצל
06:45 - ירושלים, קו 150 מתחנת הר הרצל עד לתחנת הנרייטה סאלד
08:00-10:00 - עין בוקק, מסעדת מלון "ישרוטל ים המלח" בארוחת בוקר
10:00-10:30 - קו 15 של אגד משכונת קטמון לתחנה המרכזית בירושלים
10:30-10:45 - רכבת הקלה מתחנה מרכזית לטורים
11:30-11:45 - רכבת קלה מתחנת הטורים לתחנה המרכזית בירושלים
12:00-12:30 - קו 15 מתחנה מרכזית ירושלים עד לשכונת קטמון.
14:30-14:45 - ירושלים, קו 20 או 27 מרחוב הנרייטה סאלד בירושלים עד להר הרצל
15:20-15:50 - ירושלים, רכבת קלה מתחנת הר הרצל לתחנת יקותיאל אדם
16:05 - נסיעה בקו 381 מקריית ארבע לצומת גוש עציון
16:30 - נסיעה בקו 364 מצומת גוש עציון עד לתחנת בנייני האומה בירושלים
17:00-18:00 - ירושלים, בית הכנסת שירת גנים, רחוב הסביון 9; נסיעה מתחנת הרכבת הקלה תחנה מרכזית עד לתחנת יפו-מרכז
17:20-17:35 - ירושלים, בנק מסד רחוב שמאי 16
17:45 - נסיעה ברכבת הקלה תחנת יפו-מרכז ועד לתחנה המרכזית בירושלים
18:00 - נסיעה בקו אגד מס' 6 מתחנה מרכזית ירושלים ועד לקניון מלחה
18:30-20:30 - ירושלים, אזור המזון המהיר והסופר בקניון מלחה
20:30 - נסיעה בקו 382 בתחנת קניון מלחה ועד לתחנת ממ"ד בנים ברחוב נחל אשכול בקריית ארבע
כל היום - ירושלים, דיור מוגן "מרכז נופים" ברחוב הנרייטה סאלד 2

08.03
06:01-06:45 - ירושלים, רכבת קלה מקניון פסגת זאב עד להר הרצל
06:45 - ירושלים, קו 150 מתחנת הר הרצל עד לתחנת הנרייטה סאלד
07:00-15:00 - ירושלים, המחלקה הסיעודית במוסד "נופי ירושלים", ברחוב שחראי 24
08:00-13:30 - עתניאל, בית הספר "דביר"
12:00-12:10 - ירושלים, סניף בנק הבינלאומי, רחוב כנפי נשרים
14:10-14:50 - ירושלים, "באגט שילת", רחוב דהומיי
17:35 - נסיעה בקו 381 מתחנת קריית ארבע ליד בניין 27 עד צומת גוש עציון
18:00-19:50 - ירושלים, עצרת תפילה בבית הכנסת זכור לאברהם, רחוב קולומביה 7
18:00-21:00 - עין בוקק, מסעדת מלון "ישרוטל ים המלח"
18:05-18:20 - ירושלים, קו 20 או 27 מרחוב הנרייטה סאלד בירושלים עד להר הרצל.
18:25 - ירושלים, רכבת קלה מתחנת הר הרצל לתחנת יקותיאל אדם
21:05 - נסיעה בקו 381 מצומת גוש עציון לתחנת ממ"ד בנים ברחוב נחל אשכול בקריית ארבע
כל היום - ירושלים, דיור מוגן "מרכז נופים" ברחוב הנרייטה סאלד 2

07.03
08:00-10:00 - מעלה אדומים, בית הכנסת "שיח השדה", רחוב הצפצפה
08:30-10:30 - קריית יערים, בית הכנסת "קול יהודה"
08:30-10:30 - ירושלים, בית הכנסת "היכל ברונה" שבתוך מבנה המשותף לבית הכנסת "חפץ חיים" ובית הכנסת "אהבת חסד", ברחוב זווין בשכונת נווה יעקב
08:20-11:00 - ירושלים, בית הכנסת "שערי השמים" קומה 2 רחוב אמציה
09:30-10:30 - ירושלים, בית הכנסת "אוהל רבקה" ברחוב חרל"פ 15
09:30-10:00 - קריית יערים, עזרת גברים בית הכנסת "חסידים"
10:00-10:30 - בית הכנסת "חברת משניות שיף שול" ברחוב אביעד 10 ירושלים, ובגינה הציבורית שסמוכה לבית הכנסת
10:00-10:45 - ירושלים, בית הכנסת "אוהבי ציון", רחוב מקור חיים
10:00-11:30 - קריית יערים, בית הכנסת "בית ההחלמה"
12:50-13:20 - ירושלים, תפילה בבית הכנסת ברחוב מקור חיים 42
16:30-17:00 - מעלה אדומים, בית הכנסת "אהבת ישראל", רחוב דקל 1
17:00-17:30 - קריית יערים, בית הכנסת שבישיבת "מאורות התורה"
18:00-18:3 - ירושלים, תפילה בבית הכנסת ברחוב מקור חיים 42
18:30-18:45- קריית יערים, בית הכנסת "דרכי אבותינו"
21:00-22:00 - קריית יערים, בית הכנסת "דרכי אבותינו"
כל היום - ירושלים, דיור מוגן "מרכז נופים" ברחוב הנרייטה סאלד 2

06.03
06:15-07:00 - מעלה אדומים, בית הכנסת "שיח השדה" ברחוב הצפצפה
07:00-07:20 - ירושלים, שופרסל דיל רחוב פייר קניג מול קניון הדר
07:15-08:00 - מעלה אדומים, סופר "יינות ביתן", רחוב צמח השדה 29
08:00-09:30 - קריית ארבע, בית הספר "גוונים"
08:10-08:25 - ירושלים, "מרכז רפואי עמק רפאים" ברחוב עמק רפאים 43
08:40-08:50 - ירושלים, קונדיטוריה "לה מולאן דורה" רחוב עמק רפאים 44
09:00-10:30 - ירושלים, סניף "רולדין" וסופר שבקניון בבית החולים הדסה עין כרם
09:00-10:30 - ירושלים, סופר "יוחננוף" סניף תלפיות, רחוב האומן 10
09:45-10:15 - קריית ארבע, סופרמרקט "דקל"
10:00-10:20 - ירושלים, סופר מחסני השוק הגדול, צומת אורה
11:20-11:40 - ירשולים, חנות "טו גו", רחוב כנפי נשרים
11:40-11:50 - ירושלים, סופר פראם, רחוב כנפי נשרים
12:10-12:25 - ירושלים, באזר מיטל, רחוב בית הדפוס 7
12:00-12:10 - ירושלים, שכונת פסגת זאב, חנות "רום אופטיק", רחוב משה דיין
12:10-12:15 - ירושלים, שכונת פסגת זאב, מכולת "מעין 2000", רחוב משה דיין
12:20-12:30 - ירושלים, שכונת פסגת זאב, חנות דליקטס "קשטן", רחוב השישה עשר פינת משה דיין
17:30-18:00 - ים המלח, סופרמרקט "הורדוס"
17:00-18:00 - ירושלים, בית הכנסת "שערי השמים" קומה 1 רחוב אמציה
17:00-18:30 - כפר עציון, ישיבה תיכונית "מקור חיים"
18:00-18:30 - קריית יערים, בית הכנסת "חסידים"
כל היום - ירושלים, דיור מוגן "מרכז נופים" ברחוב הנרייטה סאלד 2

05.03
06:00-07:00 - ירושלים, בית הכנסת "שערי השמים" קומה 2 רחוב אמציה
08:00-15:00 - קריית ארבע, בית הספר "גוונים"
09:30-14:00 - ירושלים, חנות "אופטיקה יונה קורן בע"מ", רחוב מלכי ישראל 16
09:15 - קו 35 מתחנת "המפלצת" לרחוב זנגביל, ירושלים, המשיך לקו 27 לתחנת הר הרצל בירושלים
09:25 - הרכבת הקלה מהר הבית עד לתחנת הטורים
11:30-13:30 - אתר התפילה בקאסר אל-יהוד
12:00-13:30 - ירושלים, בית הכנסת "זהרי חמה", רחוב יפו
16:40 - רכבת קלה מתחנת יפו מרכז לתחנת הר הרצל, משם לקו 20 לתחנת ניקרגואה
19:30 - קו 176 מרחוב בר אילן פינת רחוב ירמיהו, ירושלים עד לתחנת דרך צמח השדה, השקמה, מעלה אדומים
20:00-21:30 - אריאל, מסעדת "BIGA" במרכז המסחרי
20:55-23:00 - שילת, מסעדת 433, צומת שילת
22:00-22:15 - ענב, מסיבת פורים במועדון למבוגרים
כל היום - ירושלים, דיור מוגן "מרכז נופים" ברחוב הנרייטה סאלד 2

04.03
06:00-06:30 - ירושלים, תפילה בבית בכנסת שבתוך מנהרות הכותל
06:00-07:00 - ירושלים, בית הכנסת "שערי השמים" קומה 2 רחוב אמציה
07:00-08:00 - ירושלים, מלון "אוריינט" בארוחת הבוקר, עמק רפאים 3
07:00-12:00 - כפר עציון, ישיבת תיכונית "מקור חיים"
08:00-08:45 - ירושלים, סניף "ארומה" בממילא
09:00-12:00 - ירושלים, מוזיאון יד ושם
09:30-14:00 - ירושלים, חנות "אופטיקה יונה קורן בע"מ", רחוב מלכי ישראל 16
09:45-11:45 - ירושלים, מנהרות הכותל, עיר דוד
12:30-13:15 - ירושלים, מסעדת "גן מוריסטן", העיר העתיקה
12:50-14:50 - ירושלים, בית ספר ראשית כיתה ו' של המורה ענבל וכיתה ה' של נועם, רחוב דהומיי 6
13:15-13:45 - מעלה אדומים, אייס קנה ובנה בקניון
14:40-14:50 - ירושלים, קו 35 מתחנת "המפלצת" בקריית יובל עד לקניון מלחה
15:00-16:00 - ירושלים, סניף "רמי לוי" בקניון רב חן, תלפיות
17:00-17:30 - ירושלים, כנסיית דורמיציון וחדר הסעודה האחרונה, העיר העתיקה
17:00-19:30 - ירושלים, חנות "אופטיקה יונה קורן בע"מ", רחוב מלכי ישראל 16
17:40-18:50 - שער בנימין, סניף "רמי לוי"
18:30-19:45 - כפר עציון, ישיבת תיכונית "מקור חיים"
20:00-20:40 - גוש עציון, סופר רמי לוי, צומת גוש עציון
כל היום - ירושלים, דיור מוגן "מרכז נופים" ברחוב הנרייטה סאלד 2

03.03
06:00-07:00 - ירושלים, בית הכנסת "שערי השמים" קומה 2 רחוב אמציה
9:00-18:00 - בית ג'אלה, כנס בינלאומי
09:30-14:00 - ירושלים, חנות "אופטיקה יונה קורן בע"מ", רחוב מלכי ישראל 16
11:00-12:20 - ירושלים, מחלקת תשושי נפש בבית אבות "נווה אורה", רחוב ארגמן
11:00-13:30 - גן לאומי הרודיון
12:00 - מעלה אדומים, סופר פארם בקניון
12:00-13:00 מעלה אדומים, שופרסל דיל בקניון
12:20-13:30 - ירושלים, קניון רב שפע (חנות אביזרים לפורים וחנות בייגלה)
13:00-21:00 - ירושלים, מלון "אוריינט|, רחוב עמק רפאים 3
15:00-16:30 - בית לחם, כנסיית המולד
17:00-19:30 - ירושלים, חנות "אופטיקה יונה קורן בע"מ", רחוב מלכי ישראל 16
17:00-18:30 - ירושלים, ספריית מדעי הטבע באוניברסיטה העברית בגבעת רם בבניין שפרינצק
21:00-22:30 - ירושלים, מסעדת "מחניודה", רחוב בן יעקב 10


02.03
07:00-07:45 - ירושלים, בית הכנסת "שערי השמים" קומה 2 רחוב אמציה
08:00-08:10 - ירושלים, קלפי בבית הספר "מקור חיים" ברחוב פייר קניג
10:00-11:00 - ירושלים, חנות "אושר עד" בקניון הדר רחוב פייר קניג 26
10:30-12:00 - ירושלים, בית קפה "הלל" ברמת בית הכרם
11:40 - אוטובוס מספר 480 מירושלים למסוף ארלוזורוב בתל אביב
12:30 - רכבת מירושלים לנתב"ג
15:30 - רקיית ארבע, קלפי בקראוונים של בית ספר ממ"ד בנות
16:00-17:00 - חברון, מערת הממכפלה בברית מילה
17:00-17:30 - ענב, קלפי במועדון בהתנחלות
17:00-18:00 - מעלה אדומים, קלפי מספר 9 בבית הספר התורני "רמות", רחוב הקרן 10
18:30-19:45 - ירושלים, מסעדת "עזרא גריל בשרים", רחוב יד חורצים 14
21:00-21:15 - ירושלים, קלפי בבית הספר "זלמן ארן" ברחוב דרך חברון 136

01.03
08:00-13:30 - עתניאל, בית הספר "דביר"
20:00-23:00 - ירושלים, בית הכנסת "רמב"ן", רחוב אמציה

טיהור אוטובוסים נגד נגיף הקורונה (צילום: ראובן קסטרו)

29.02
10:30-12:30 - ענב, בית כנסת חב"ד

28.02
08:00-10:00 - קריית ארבע, בית הספר הממלכתי "גוונים"
10:00-10:15 - רקיית ארבע, סופרמרקט "דקל"
12:00-13:00 - גן לאומי קומראן, מסעדת "קומראן"
17:00-18:30 - ענב, בית כנסת חב"ד

27.02
10:00 - ירושלים, קו 74, אגד, מדרך חברון לתלפיות
11:00-13:00 - ירושלים, בית קפה "קפית", רחוב עמק רפאים 36
19:30 - ירושלים, קו 74, אגד, מדרך חברון לתחנה המרכזית
20:30 - רכבת מירושלים לנתב"ג

26.02
09:00-10:00 - ירושלים, בנק מזרחי טפחות למשכנתאות, רחוב הלני המלכה 9
11:00 - יריחו, מנזר קרנטל
11:30-14:00 - ירושלים, קניון הדר (חנויות פוקס הום, אושר עד וצומת ספרים)
12:30 - כנסיית זקא
13:10-14:20 - מנזר דיר חג'אלה ליד גשר אלנבי
18:40-03:10 - ירושלים, כנסיית הקבר, העיר העתיקה

25.02
08:00-10:00 - מנזר סנט ג'ורג'
10:30-11:45 - אלעיזריה, כנסייה אורתודוקסית של מרתא ומרים
12:30 - מדבר יהודה, מנזר מרסבא
14:00-15:00 - ירושלים, מסעדת "KITCHEN STATION" במתחם התחנה, רחוב דוד רמז 4

24.02
08:00-10:30 - מדבר יהודה, מנזר מרסבא
13:00-15:00 - ירושלים, "קפה רימון", מדרחוב בן יהודה
13:30-17:00 - קבר מרים וכנסיית כל העמים
15:00 - ירושלים, קו 74, אוטובוס אגד, מרחוב קינג ג'ורג' לדרך חברון
17:00-19:00 - ירושלים, חנות "אושר-עד" בקניון הדר, רחוב פייר קניג 26

23.02
21:30-23:30 - ירושלים, קפה "רימון" וסניף "זארה" בשדרות ממילא

21.02
07:30-08:00 - ים המלח, עין בוקק

טיפול בחולה קורונה בבית החולים פוריה בטבריה (צילום: אתר רשמי, מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה)

דרום

10.3
14:00-20:00 - נתיבות, מרפאת "מכבי-דנט"

09.3
6:09 - רכבת מאופקים לאשדוד, החלפת רכבת ללוד בשעה 6:57 הגעה ללוד 7:36
8:40-9:00 - אופקים, ביקור במרפאה כללית (מישור הגפן)
10:30-11:10 - אשדוד, סניף "פלאפון" בעיר
12:00-12:15 - גן יבנה, סופר "מרקט בעיר"

08.03
08:00-10:00 - מצפה רמון, מלון "בראשית" בארוחת הבוקר, דרך בראשית 1
09:00-10:45 - אופקים, סניף קופת חולים כללית, רחוב הרצל 11
20:00-20:30 - נתיבות, חנות "מקסטוק"
20:00-00:00 - שדרות, חגיגות יום האישה באולם "שמיים"

07.3
18:30-21:00 - מצפה רמון, מסעדת מלון "בראשית", דרך בראשית 1

06.03
07:45-12:00 - אופקים, סניף קופת חולים כללית, רחוב הרצל 11
09:00-13:00 - אתר מצדה, כולל רכבל

05.03
05:40-06:50 - רכבת מאופקים לבאר שבע, החלפה בבאר שבע עד לרמלה
11:45-13:00 - אופקים, סניף קופת חולים כללית, רחוב הרצל 11
22:00-23:30 - באר שבע, סניף "בריאותא", מתחם מבנה

04.3
05:40 רכבת מאופקים לבאר שבע, החלפה בב"ש בשעה 06:01 לרמלה עד 06:50, חזרה בשעה 12:00 מרמלה לתחנת ראשון לציון

03.3
05:40 רכבת מאופקים לבאר שבע, החלפה בב"ש בשעה 06:01 לרמלה עד 06:50, חזרה ברכבת 15:32 מרמלה לב"ש, החלפה מב"ש לאופקים ב 16:54

02.03
14:00-17:00 - בחנויות בביג באר שבע H&O, מנגו, מקסטוק

01.03
09:00-10:00, 12:00-13:00, 16:30-17:30 - אופקים, סניף קופת חולים כללית, רחוב הרצל 11.
05:40 רכבת מאופקים לבאר שבע, החלפה בב"ש בשעה 06:01 לרמלה עד 06:50, חזרה ברכבת 15:32 מרמלה לב"ש, החלפה מב"ש לאופקים ב-16:54

29.02
18:00-21:00 - באר שבע, חנות "איקאה"

28.02
09:00-11:00 - חנות "אושר עד", באר שבע

27.02
09:00-12:00 - באר שבע, חנות "פורטונה" במרכז גילת, שכונה ד'
12:30-13:00 - חנות "אלונית" בכביש 6 לדרום
15:20-20:00 - באר שבע, חנות "פורטונה" במרכז גילת, שכונה ד'

26.02
01:21 - רכבת מנתב"ג לאשדוד
אילת, מלון קראון פלאזה

25.02
אילת, מלון קראון פלאזה
אילת, מלון קלאב הוטל, כנס "יד לבנים"

24.02
אילת, מלון קראון פלאזה
אילת, מלון קלאב הוטל, כנס "יד לבנים"

23.02
15:30-17:30 - אילת, המצפה התת-ימי

21.02
10:30-11:00 - יטבתה, מסעדת יטבתה

טיסות

12.03
המראה בשעה 07:45 - טיסה מס' TK0784 מאיסטנבול (טורקיה) לישראל

11.03
המראה בשעה 16:35 - טיסה מס' TK664 מטוניס לאיסטנבול (טורקיה), עקב עיכוב בטיסה העביר לילה במלון יורו פארק.

10.03
המראה ב-7:00 - טיסה ЕZY 2083 מלונדון (אנגליה) לישראל
המראה ב-08:15 - טיסה מספר LO 5444 של חברת LOT מליסבון לוורשה
המראה ב-08:35 בטיסת חברת AEROFLOT מס' 502SU ממוסקבה (רוסיה) לתל אביב
המראה ב-15:25 - טיסה מספר LO 155 של חברת LOT מוורשה לישראל (נחיתה בנתב"ג ב-10:20)

09.03
06:00-09:15 - טיסת אל על LY353 מישראל למינכן (גרמניה)
06:00-12:00 - טיסת "נורוויג'ן איירליינס" D85670 ממדריד (ספרד) לישראל
06:10-09:50 - טיסת אל על LY357 מישראל לפרנקפורט (גרמניה)
06:25-10:30 - טיסת איזיג'ט 1525 מז'נבה (שוויץ) לישראל
08:05-14:50 - טיסת "בריטיש איירווייז" 165 מלונדון (אנגליה) לישראל
12:00-15:00 - טיסת ארקיע IZ294 מפלובדיב (בולגריה) לישראל
12:30-19:38 - טיסת "איזיג'ט" EZY1827 ממנצ'סטר (אנגליה) לתל אביב
12:15-17:40 - טיסת אל על Ly396 ממדריד (ספרד) לישראל
המראה ב-14:25 בטיסת חברת AEROFLOT מס' 101SU מניו יורק (ארה"ב) למוסקבה (רוסיה)
המראה ב-14:45 - טיסת אל על מספר LY324 מפריז (צרפת) לישראל
טיסה מספר 4451 של חברת Wizz air מלונדון (בריטניה) לתל אביב
המראה ב-21:10 - טיסת בריטיש-איירווייז 163BA מלונדון (בריטניה) לישראל (נחיתה ב- 4:45, 10.3)

08.03
21:30-02:30 טיסת אל על ממינכן לתל אביב
00:55-04:40 - טיסת "אייר מלטה" KM828 ממלטה לישראל
07:00-12:00 - טיסת איזיג'ט EJO256 ממילאנו (איטליה) לישראל
07:55-12:15 - טיסת D8 3790 מדנמרק לישראל
12:30-15:30 - טיסת ארקיע AIZ772 מגרנובל (צרפת) לישראל
12:40-17:10 - טיסת אל על LY348 מציריך (שוויץ) לישראל
המראה ב-13:30 - טיסה מספר 94451W של WIZZ מלונדון (בריטניה) לישראל
המראה ב-14:10 - טיסת אל על מספר ly342 מז'נבה (שוויץ) לישראל
14:45-20:00 - טיסת אל על 324 מפריז (צרפת) לישראל
המראה ב-19:25 - טיסת יונייטד איירליינס 5005 UA מניו יורק (ארה"ב) לוושינגטון (ארה"ב)
19:30-06:25 - טיסת "בריטיש איירוויז" 112 מניו יורק (ארה"ב) ללונדון (אנגליה)
המראה ב-20:40 - טיסת לופטהנזה מספר 1792 LH ממינכן (גרמניה) לליסבון (פורטוגל)
המראה ב-21:10 - טיסת אל על LY008 מניו יורק (ארה"ב) לישראל (נחיתה ב-17:00, 9.3)
23:45-04:25 - טיסת ישראייר 7762 H 6 מפראג (צ'כיה) לישראל
המראה ב-23:45 - טיסת יונייטד איירליינס 0072UA מוושינגטון (ארה"ב) לישראל
המראה ב-00:30 - טיסת אל על מספר LY022 מסן פרנסיסקו (ארה"ב) לישראל

07.03
המראה ב-07:05 - טיסת "בריטיש איירוויז" BA2507 מאדינבורו (סקוטלנד) ללונדון (אנגליה)
11:20-12:20 - טיסת "אוסטריאן אירליינס" OS904 מאינסברוק (אוסטריה) לווינה (אוסטריה)
13:05-17:35 - טיסת "אוסטריאן אירליינס" OS861 מווינה (אוסטריה) לישראל
13:40-18:05 - טיסת "סאן-דור" GH5816 מזלצבורג (אוסטריה) לישראל
המראה ב-14:50 - טיסת "וירג'ין אטלנטיק" VS453 מלונדון (אנגליה) לישראל
15:35-20:30 - טיסת "פגסוס" PC954 מז'נבה (שוויץ) לאיסטנבול (טורקיה)
16:15-20:30 - טיסת ישראייר מספר 6H 262 ממינכן (גרמניה) לישראל
16:30-21:15 - טיסת ישראייר 6H262 ממינכן (גרמניה) לתל אביב
23:00-00:20 - טיסת "פגסוס" PC779 מאיסטנבול (טורקיה) לישראל
15:05-22:00 - טיסת חברת ג'ורדאניין RJ0340 ממדריד (ספרד) לעמאן
המראה ב-22:00 - טיסת חברת ג'ורדאניין RJ0340 מעמאן לתל אביב

06.03
06:20-09:25 - טיסת "אייר מלטה" KM829 מישראל למלטה
נחיתה ב-06:00 - טיסת "רויאל ג'ורדן" 342 מעמאן (ירדן) לישראל
06:25-11:10 - טיסת "ריינאייר" FR3606 מממנינגן (גרמניה) לישראל
המראה ב-08:15 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" 05916 מאיסנבורק לווינה (אוסטריה)
המראה ב-10:25 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" 05857 מווינה (אוסטריה) לישראל
11:50-13:45 - טיסת אל על LY552 מסופיה (בולגריה) לישראל
נחיתה ב-16:25 - טיסת "לופטהאנזה" LH687 מישראל לפרנקפורט (גרמניה)
17:40-21:30 - טיסת איבריה ib3957 מטנריף (ספרד) למדריד (ספרד)
המראה ב-19:50 - טיסת "פוליש איירליינס" LOT526 מפראג (צ'כיה) לוורשה (פולין)
22:40-03:00 - טיסת "סוויסאייר" LX256 מציריך (שוויץ) לישראל
המראה ב-22:50 - טיסת "פוליש איירליינס" LOT151 מוורשה (פולין) לישראל

05.03
08:55-10:15 - טיסת "אייר סיני" 4D 054 מקהיר (מצרים) לישראל
המראה ב-09:00 - טיסת אל על מספר LY323 מישראל לפריז (צרפת)
המראה ב-11:00 - טיסת איזי-ג'ט UD054 מקהיר (מצרים) לישראל
12:40-17:35 - טיסת אל על LY348 מציריך (שוויץ) לישראל
13:30-17:15 - טיסת "אוסטריאן אירליינס" OS861 מווינה (אוסטריה) לישראל
14:15-17:40 - טיסת "אירופלוט" SU0508 ממוסקבה (רוסיה) לישראל
14:30-21:30 - טיסת אל על LY316 מלונדון (בריטניה) לישראל
המראה ב-15:00 - טיסה ЕZY 2084 מישראל ללונדון (אנגליה)
15:45-20:00 - טיסת אל על LY324 מפריז (צרפת) לישראל
16:40-21:20 - טיסת "נורוויג'ן איירליינס" מישראל לקופנהגן (דנמרק)
18:25-23:50 - טיסת "בריסל אירליינס" SN3291 מבריסל (בלגיה) לישראל
20:00-21:00 - טיסת "צ'כיה איירליינס" OK537 מפרנקפורט (גרמניה) לפראג (צ'יכיה)
20:35 - טיסת "איזיג'ט" EZY1828 מתל אביב למנצ'סטר (אנגליה)
22:00-02:30 - טיסת "סוויסאייר" LX256 מציריך (שוויץ) לישראל
22:50-03:00 - טיסת אל על LY72 ממומביי (הודו) לישראל

04.03
המראה ב-06:15 - טיסת "אוסטריאן אירליינס" OS860 מישראל לוינה (אוסטריה)
המראה ב-6:20 - טיסת בריטיש-איירווייז מספר 162BA מנתב"ג ללונדון (בריטניה)
09:30-12 - טיסת ארקיע IZ293 מישראל לפלובדיב (בולגריה)
המראה ב-09:55 - טיסת "אוסטריאן אירליינס" OS705 מווינה (אוסטריה) לפראג (צ'כיה)
14:20-21:30 - טיסת "אייר פורטוגל" TP1603 מליסבון (פורטוגל) לישראל
המראה ב-19:15 - טיסת PS777 מקייב (אוקראינה) לישראל
22:30-05:15 - טיסת אל על LY318 מלונדון (אנגליה) לישראל
המראה ב-23:30 - טייסת PS232 מניו יורק (ארצות הברית) לקייב (אוקראינה)

מחלקה יעודית לחולי קורונה בבית חולים השרון (צילום: אתר רשמי, אתר רשמי)

03.03
05:50-10:30 - טיסה LY321 מישראל למרסיי (צרפת)
המראה ב-7:00 - טיסה מספר 454 של חברת VIRGIN מישראל ללונדון (בריטניה)
08:35-11:50 - טיסת אירופלט SU 502 ממוסקבה (רוסיה) לישראל
המראה ב-08:45 - טיסת "וירג'ין אטלנטיק" מלונדון (אנגליה) לאדינבורו (סקוטלנד)
11:05-14:55 טיסת "איבריה" IB3943 מטנריף (ספרד) למדריד (ספרד)
12:40-14:55 - טיסת "אייר פורטוגל" TP1127 מטנריף (ספרד) לליסבון (פורטוגל)
14:00-19:00 - טיסת "סוויסאייר" LX8215 מטנריף (ספרד) לציריך (שוויץ)
15:55-23:25 - טיסת אייר-פראנס 1120AF מפריז (צרפת) לישראל
16:05-20:05 - טיסת "בריסל אירליינס" SN3290 מישראל לבריסל (בלגיה)
17:00-22:45 - טיסת "איבריה" IB3316 ממדריד (ספרד) לישראל
17:55-21:45 - טיסת "אייר אירופה" UX9117 מטנריף (ספרד) למדריד (ספרד)
21:15-02:35 - טיסת "בריסל אירליינס" SN3293 מבריסל (בלגיה) לישראל
22:30-03:30 - טיסת "אירופלוט" SU2393 מציריך (שוויץ) למוסקבה (רוסיה)
22:40-03:00 - טיסת "סוויסאייר" LX256 מציריך (שוויץ) לישראל
23:45-05:35 - טיסת "אייר אירופה" UX1303 ממדריד (ספרד) לישראל

02.03
06:05-08:55 - טיסת "וויז אייר" W6-3689 מיאש (רומניה) לישראל
09:00-14:30 - טיסת "אייר אירופה" UX1301 ממדריד (ספרד) לישראל
נחיתה ב-10:00 - טיסת אל על LY2 מניו יורק (ארצות הברית) לישראל
המראה ב-12:45 - טיסת "נורוויג'ן איירליינס" D8567 מישראל למדריד (ספרד)
המראה ב-12:45 - טיסת "נורווי'גן איירליינס" D85671 מתל אביב לברצלונה (ספרד)
המראה ב-15:40 - טיסת "טרנסביה" TO3933 מישראל לאורלי (צרפת)
16:20-23:30 - טיסת ארקיע 4XAGK ממדריד (ספרד) לישראל
המראה ב-17:00 - טיסת "אגאיין" A3924 מאתונה (יוון) לישראל
המראה ב-21:15 - טיסת "בריסל אירליינס" SN3728 ממדריד (ספרד) לבריסל (בלגיה)
23:15-04:50 - טיסת אל על LY398 ממדריד (ספרד) לישראל
המראה ב-17:15 בטיסת LY0397 מתל אביב למדריד (ספרד)
המראה ב-23:15 - טיסת אל על LY398 ממדריד (ספרד) לתל אביב (נחיתה ב-03.03 ב-04:50)
טיסת "איג'פט איירליינס" 0707 מקהיר (מצרים) לעמאן (ירדן)

01.03
המראה ב-05:40 - טיסת "אגאיין" 922 מתל אביב לאתונה (יוון)
המראה ב-05:40 - טיסת "אגאיין" A3929 מתל אביב לאתונה (יוון)
המראה ב-06:00 טיסת אל על מתל אביב למינכן מספר טיסה LY353 (גרמניה)
06:30-10:30 - טיסת ארקיע AIZ771 מישראל לגרנובל (צרפת)
07:00-11:30 - טיסת "איזיג'ט" EJU2563 ממילאנו (איטליה) לישראל
המראה ב-08:05 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS916 מאינסברוק (אוסטריה) לווינה (אוסטריה)
המראה ב-08:30 - טיסת "אגאיין" A31807 מאתונה (יוון) למינכן (גרמניה)
המראה ב-08:55 - טיסת אל על מספר ly345 מישראל לז'נבה (שוויץ)
המראה ב-9:00 - טיסת אל על 323 מישראל לפריז (צרפת)
המראה ב-10:25 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS857 מווינה (אוסטריה) לתל אביב
המראה ב-10:40 - טיסת אל על LY542 מאתונה (יוון) לישראל
11:25-16:30 - טיסת אל על LY394 מברצלונה (ספרד) לישראל
המראה ב-12:30 - טיסת "טרנסביה" TO3930 מאורלי (צרפת) לישראל
המראה ב-12:30 - טיסת אל על LY396 ממדריד (ספרד) לישראל
המראה ב-16:00- טיסת אל על מספר LY011 מישראל לניו יורק (ארה"ב)
המראה ב-20:15 - טיסת אל על LY71 מישראל למומביי (הודו)
21:15-02:10 - טיסת אל על LY344 מציריך (שוויץ) לישראל
22:30-03:50 - טיסת אל על LY326 מפריז (צרפת) לישראל

29.02
המראה ב-05:20 - טיסת "סוויסאייר" LX257 מישראל לציריך (שוויץ)
המראה ב-06:15 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" 05860 מישראל לווינה (אוסטריה)
המראה ב-6:20 - טיסת "סקיי-אקספרס" מספר 421O מזקינטוס לאתונה (יוון)
המראה ב-07:20 - טיסת "פגסוס" PC780 מישראל לאיסטנבול (טורקיה)
06:15-09:10 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS860 מישראל לווינה (אוסטריה)
המראה ב-09:30 - טיסת "סאן-דור" GH5815 מתל אביב לזלצבורג (אוסטריה)
המראה ב-09:45 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" 05903 מווינה (אוסטריה) לאינסבורק
10:05-11:05 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS911 מווינה (אוסטריה) לאינסברוק (אוסטריה)
12:15-13:30 - טיסת ישראייר 6H261 מישראל למינכן (גרמניה)
12:20-16:30 - טיסת "איזיג'ט" EJU3342 מוונציה (איטליה) לישראל
המראה ב-13:30 - טיסת "פגסוס" PC953 מאיסטנבול (טורקיה) לז'נבה (שוויץ)
18:00-21:00 - באר שבע, חנות "איקאה" לא כולל מתחם המסעדה
המראה ב-19:00 - טיסת "איבריה" I9393 מטנריף (ספרד) למדריד (ספרד)
22:30-00:30 - טיסה מספר 3928A של AEGEAN מאתונה (יוון) לישראל
טיסת "איג'פט איירליינס" 396 מאסואן (מצרים) לקהיר (מצרים)

28.02
המראה ב-00:20 - טיסת יונייטד איירליינס UA0073 מישראל לוושינגטון (ארה"ב)
01:05-06:00 טיסת אל על LY27 מישראל לניו יורק (ארצות הברית)
06:00-10:30 - טיסת "איבריה" IB3317 מישראל למדריד (ספרד)
06:05-08:55 - טיסת "וויז אייר" W6-3690 מישראל ליאש (רומניה)
המראה ב-7:00 - טיסת "וירג'ין אטלנטיק" VS454 מישראל ללונדון (אנגליה)
המראה ב-07:30 - טיסת אל על LY347 מישראל לציריך (שוויץ)
07:50-12:05 - טיסת איזיג'ט 1525EZY מז'נבה (שוויץ) לישראל
המראה ב-08:00 - טיסת ארקיע IZ231 מישראל למדריד (ספרד)
המראה ב-08:15 - טיסת יונייטד איירליינס UA5516 מוושינגטון (ארה"ב) לניו יורק (ארה"ב)
נחיתה ב-08:55 - טיסת "טורקיש איירליינס" TK784 מאיסטנבול (טורקיה) לישראל
10:20-15:05 - טיסת אל על 354 LY ממינכן (גרמניה) לישראל
12:15-16:00 - טיסת ישראייר מספר 6H 261 מנתב"ג למינכן (גרמניה)
המראה ב-16:00 - טיסת "סוויסאייר" LX253 מישראל לציריך (שוויץ)

27.02
המראה ב-05:50 - טיסת אל על LY319 מתל אביב לפריז (צרפת)
05:20-08:40 - טיסת "סוויסאייר" בשיתוף אל על LX257 מישראל לציריך (שוויץ)
המראה ב-06:30 - טיסת "סוויסאייר" LX1951 מברצלונה (ספרד) לציריך (שוויץ)
המראה ב-0:40 חברת AEROFLOT מס' טיסה 505 SU מתל אביב למוסקבה (רוסיה)
המראה ב-09:25 חברת AEROFLOT מס' טיסה 100SU ממוסקבה (רוסיה) לניו יורק (ארה"ב)
06:30-10:30 - טיסת אל על LY393 מישראל לברצלונה (ספרד)
המראה ב-07:30 - טיסת אל על LY347 מישראל לציריך (שוויץ)
המראה ב-08:15 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS704 מפראג (צ'כיה) לווינה (אוסטריה)
המראה ב-09:00 - טיסת אל על LY323 מישראל לפריז (צרפת)
09:30-10:55 - טיסת "אזרבייג'ן איירליינס" J221 מבאקו (אזרבייג'ן) לישראל
10:20-14:40 טיסת אל על LY290 מוונציה (איטליה) לישראל
המראה ב-10:25 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS857 מווינה (אוסטריה) לישראל
המראה ב-16:05 - טיסת "אייר אירופה" UX1302 מישראל למדריד (ספרד)
17:00-22:15 - טיסת "איבריה" IB3316 ממדריד (ספרד) לישראל
המראה ב-19:50 - טיסת "אגייאן" A3925 מישראל לאתונה (יוון)
21:30-02:15 - טיסת אל על LY352 ממינכן (גרמניה) לישראל

26.02
המראה ב-06:20 - טיסת "בריטיש איירוויז" 162 מישראל ללונדון (אנגליה)
המראה ב-08:45 - טיסת "פגסוס" PC1099 מאיסטנבול (טורקיה) למדריד (ספרד)
8:45-13:30 בטיסת פגסוס PC1099 מאיסטנבול (טורקיה) למדריד (ספרד)

25.02
המראה ב-01:00 - טיסת PS782 מישראל לקייב (אוקראינה)
המראה ב-05:15 - טיסת "אלאיטליה" AZ809 מישראל לרומא (איטליה)
המראה ב-05:20 - טיסת "סוויסאייר" LX257 מישראל לציריך (שוויץ)
המראה ב-05:30 בטיסת פגסוס PC786 מתל אביב לאיסטנבול (טורקיה)
06:00-10:30 - טיסת "איבריה" IB3317 מישראל למדריד (ספרד)
המראה ב-06:00 - טיסת אל על LY393 מישראל לברצלונה (ספרד)
המראה ב-06:10 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS860 מישראל לווינה (אוסטריה)
המראה ב-09:00 - טיסת איזי-ג'ט UD054 מישראל לקהיר (מצרים)
המראה ב-09:30 - טיסת "סוויסאייר" LX2814 מציריך (שוויץ) לטנריף (ספרד)
המראה ב-09:50 - טיסת PS231 מקייב (אוקראינה) לניו יורק (ארצות הברית)
המראה ב-09:55 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS705 מווינה (אוסטריה) לפראג (צ'כיה)
13:45-15:35 - טיסת "איבריה" IB3940 ממדריד (ספרד) לטנריף (ספרד)
המראה ב-16:10 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS858 מישראל לווינה (אוסטריה)
המראה ב-17:30 - טיסת "פגסוס" PC786 מישראל לאיסטנבול (טורקיה)
20:00-00:00 - טיסת ישראייר 6H356 מוורונה (איטליה) לישראל
המראה ב-20:35 - טיסת "אוסטריאן איירליינס" OS913 מווינה (אוסטריה) לאינסברוק (אוסטריה)

נוסעים עוטים מסכות בנתב"ג (צילום: ראובן קסטרו)

24.02
08:00-12:30 - טיסת "אייר אירופה" UX1304 מישראל למדריד (ספרד)
09:25-11:55 - טיסת "אייר פורטוגל" TP1128 מליסבון (פורטוגל) לטנריף (ספרד)
14:00-16:30 - טיסת איבריה ib2394 ממדריד (ספרד) לטנריף (ספרד)
15:04-16:55 - טיסת "אייר אירופה" UX9048 ממדריד (ספרד) לטנריף (ספרד)
טיסת "איגפ'ט איירליינס" מקהיר (מצרים) לאסואן (מצרים)

23.02
05:00-09:25 טיסת "אייר פורטוגל" 1604 מישראל לליסבון (פורטוגל)
06:15-10:45 - טיסת אל על Ly395 מישראל למדריד (ספרד)
המראה ב-06:50 - טיסת אל על LY381 מישראל למילאנו (איטליה)
07:30-11:00 - טיסת אל על LY347 מישראל לציריך (שוויץ)
המראה ב-13:55 - טיסת "אלאיטליה" AZ806 מרומא (איטליה) לישראל
המראה ב-16:20 - טיסת אל על LY382 ממילאנו (איטליה) לישראל
המראה ב-17:10 - טיסת אל על LY8 מניו יורק (ארצות הברית) לישראל

22.02
נחיתה ב-03:00 - טיסת "אלאיטליה" AZ810 מאיטליה לישראל
13:00-16:20 - טיסת "איזיג'ט" EJ2564 מישראל למילאנו (איטליה)
המראה ב-18:00 - טיסת "איזיג'ט" U2-4849 מאיטליה לישראל
המראה ב-20:00 - טיסת "איבריה" I3926 ממדריד (ספרד) לטנריף (ספרד)
המראה ב-23:50 - טיסת אל על LY8 מניו יורק (ארצות הברית) לישראל

21.02
המראה ב-06:00 - טיסת אל על LY381 מישראל לאיטליה
המראה ב-12:00 - טיסת ריינאייר FR3605 מישראל למנינגן (גרמניה)
המראה ב-13:15 - טיסת איזיג'ט 156 EZY מז'נבה (שוויץ) לצרפת
נחיתה ב-18:10 - טיסת לופטהנזה 580 מפרנקםורט (גרמניה) לקהיר (מצרים)

20.02
המראה ב-06:00 - טיסת אל על LY353 מישראל למינכן (גרמניה)
נחיתה ב-21:50 - טיסת "יונייטד איירליינס" 5845 מאריזונה (ארה"ב) לסן פרנסיסקו (ארה"ב)
נחיתה ב-10:05 - טיסת לופטהנזה 0455 מסן פרנסיסקו (ארה"ב) לפרנקפורט (גרמניה)

19.02
המראה ב-06:15 - טיסת אל על LY395 מישראל למדריד (ספרד)
המראה ב-16:05 - טיסת ישראייר 6H355 מישראל לוורונה (איטליה)

16.02
המראה ב-06:00 - טיסת אל על LY353 מישראל למינכן (גרמניה)

(עדכון ראשון: 21:04)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully