פקידת דואר ובעלה נעצרו בחשד שביצעו רכישות בכ-100 אלף שקל באמצעות כרטיסי אשראי, שגנבה במקום עבודתה באזור המרכז. החקירה במרחב איילון החלה בעקבות תלונה של רשות הדואר על גניבות רבות של כרטיסי אשראי, שנשלחו ללקוחות במכתבים רשומים.
מחלקת הביטחון של רשות הדואר חקרה בתחילה את הפרשה וחשדה שעובדת ארעית, בת 28 מחולון, גנבה את הכרטיסים. מחקירת המשטרה עלה כי העובדת ובעלה נהגו לצאת ל"מסעות קניות" על חשבון בעלי הכרטיסים. השניים נהגו לרכוש בעיקר פרטי לבוש והנעלה, מוצרי קוסמטיקה וריהוט.
שני החשודים יובאו מחר להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.
חשד: פקידת דואר גנבה כרטיסי אשראי ויצאה לקניות
8.1.2003 / 19:17