וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כבר לא חברו הטוב ביותר של האדם

12.12.2000 / 11:35

צייד בניו זילנד נורה ברגלו – על ידי הכלב שלו; הוא הניח את הרובה הטעון על האדמה בעת שעקב אחרי חזיר בר, והכלב קפץ עליו; הרובה פלט כדור שריסק את רגלו של הצייד

צייד ניו זילנדי נורה על ידי הכלב שלו, והוכיח שהכלב הוא לא תמיד חברו הטוב ביותר של האדם. קרי ראסל, בן 30, עקב שלשום אחרי חזירי בר בליווי כלבו, סטינקי, ושני כלבים אחרים, כשהתאונה אירעה ליד העיר טוקורואה בצפון האי.

הוא התקרב לאחד החזירים, הניח את נשקו הטעון על האדמה, ואז סטינקי קפץ עליו, וגרם לרובה לירות ירייה אחת ברגלו של ראסל. בזה לא תמו צרותיו של הפצוע. הוא סבל מכאבים עזים במשך חמש שעות תמימות, עד שעבר באזור המבודד רכב שפינה אותו לבית החולים.

"היה קול נפץ גדול והרגל שלי עפה לאחור", סיפר אתמול ראסל ממיטתו בבית החולים. "כמעט הגעתי לכביש אבל הכאב היה חזק מדי. לא יכולתי אפילו לגרור את עצמי. זה נראה לי כנצח". המנתחים נלחמים כדי להציל את רגלו, שהתרסקה בפיצוץ, ואומרים שהסיכויים הם 50-50.

ראסל לא מאשים את סטינקי ואומר שזו אשמתו שהניח את הנשק הטעון על האדמה. הכלב בן השש נמצא במלונה בביתו ולא נראה שהוא מודע לתפקידו בתקרית. למרות הכל, לא איבד ראסל את אהבתו לציד, אבל הוא אומר שבפעם הבאה הוא כנראה ייקח איתו חבר.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully