רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונת דרכים שאירעה בכביש החוף, סמוך למחלף וינגייט. האופנוען התנגש במכונית שחנתה בשולי הדרך לצורך החלפת גלגל. הפצוע פונה לבית החולים בילינסון.
אופנוען נפצע קשה בתאונת דרכים בכביש החוף
6.1.2003 / 11:24
6.1.2003 / 11:24
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונת דרכים שאירעה בכביש החוף, סמוך למחלף וינגייט. האופנוען התנגש במכונית שחנתה בשולי הדרך לצורך החלפת גלגל. הפצוע פונה לבית החולים בילינסון.