וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנסים להתאושש

12.12.2000 / 9:19

מכבי ת"א החליטה לקחת פסק זמן מכדורסל ומהחודש הרע שתקף אותה. אתמול ערכה הקבוצה אימון כושר בהדר יוסף שהסתיים במשחק כדורגל. בלאט: "יחד נצא מהבור אליו שקענו"

יום אחרי ההפסד בליגה לאליצור קרית אתא ניסתה אתמול מכבי ת"א להתאושש ולצאת מהמבוכה והמצב הלא נעים עליו נקלעה. הקבוצה ערכה אימון כושר באיצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף וקינחה במשחק כדורגל. הכוונה של צוות המאמנים היתה להוציא את השחקנים משיגרת האימונים הלחוצה ולנסות ולהעלות קצת את המורל בקבוצה.

על השמועות שרצו אחרי המשחק לפיהן הציע המאמן, פיני גרשון, לאחד מחברי ההנהלה את התפטרותו, אמר גרשון: "אם מחר בבוקר אומרים לי זוז, אני לא פה. אבל המטרה היא לשפר את הקבוצה. כשהגעתי למכבי ת"א הייתי צריך להוכיח בשביל האגו שלי שאני טוב למכבי ת"א. הוכחתי את זה. עכשיו אני זקוק לעוד טיפה כדי לעלות מדרגה".

עוזר המאמן, דיוויד בלאט, אמר: "מבחינתי זה היה אחד הימים הקשים שלי כמאמן. הקבוצה יקרה לי. אני מקווה שנמצאת הפתרונות ונבצע את התיקונים הדרושים. אנחנו לא מסתירים את אכזבתנו וכעסנו. צריך להחזיר את הביטחון לשחקנים. נתקן את עצמנו איפה שצריך ונצא יחד מהבור העמוק לתוכו שקענו".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully