וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפינגווינים בתל אביב - כבר לא חיות מוגנות

12.12.2000 / 8:02

שני פינגווינים נמצאו בחצרו של תושב העיר; הלביש אותם בז'קט; המשטרה: יש ראיות הקושרות אותו להחזקת פינגווינים גנובים; השוטרים מודים כי גם הם יתקשו להיפרד מהחיות החביבות

מה לא עבר על הפינגווינים המסכנים שהוצבו ברחבי תל אביב, כחלק ממסע יחסי ציבור של חברת היי-טק. אחרי שגנבו אותם, ערפו את ראשיהם וסתם לא הבינו את הערך האומנותי הגלום בהם, כעת הגיע הזמן לקחת אותם הביתה. תושב שכונת הדר יוסף התאהב בחיות החביבות והחליט לערוך אוסף פינגווינים משלו בחצר ביתו.

מפקד היחידה המרכזית המרחב ירקון, רב פקד יואב דוד, אמר לגלי צה"ל כי "אספנו ראיות שקושרות את הבחור להחזקת פינגווינים גנובים. הגענו לביתו ואכן בחצר נתפסו שניים. כאשר על אחד הוא שם ג'קט והשני היה מונח על הגדר". בתחילה סיפר החשוד בגניבת הפינגווינים כי קנה אותם מסוחר, אולם לאחר מכן שינה את גירסתו וטען כי מצא מרתף מלא בפינגווינים והחליט לקחת שניים מהם לביתו.

שני הפינגווינים מוחזקים כבר חמישה ימים בחצר מרחב ירקון במשטרת תל אביב. חלק מהשוטרים הודו כי יתקשו להיפרד מהתגבורת החדשה שקיבלו. המשטרה הודיעה על הגניבה לחברת ההיי-טק ובימים הקרובים הם אמורים להחזיר אותם לרחובות. החשוד כבר שוחרר לביתו.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully