וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

23 שנות מאסר לגבר שהורשע בביצוע שורת מעשי אונס

11.12.2000 / 22:28

מ' ביצע מעשה סדום בנרקומנית; עשה מעשים מגונים בבתה של חברתו לחיים; אנס אישה במשך תקופה ממושכת, גם לאחר שנכנסה ממנו להריון; השופטים: "האלימות והפשע הפכו אצלו לדרך חיים"

מאת אסף לוי

23 וחצי שנות מאסר גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב על מ', בן 51, עבריין מסוכן המוכר היטב למערכת החוק, שיוצא ובא בשערי בית הסוהר מגיל 15. מ' תושב מרכז הארץ, הורשע הפעם בביצוע שורה ארוכה של מעשי אונס ומעשי סדום במספר נשים שהכיר בשנים האחרונות. כמו כן, הורשע בביצוע מעשה מגונה בבתה של חברתו לחיים, בסחיטה באיומים, גרימת חבלה חמורה, התחזות לאדם אחר וניסיונות לשבש את מהלך המשפט.

באישום הראשון הורשע מ' במעשה אונס ובביצוע מעשה סדום בנרקומנית שהיה מספק לה ולבעלה סמים. לאחר שסימם אותה, נהג לאנוס אותה ולבצע בה מעשי סדום. מנגד, לא נמנע מלשתף את המשטרה אודות הרגלי הצריכה שלה, בכדי לנסות ולהפיק מכך טובות הנאה לעצמו.

באישום אחר הורשע מ' בכך שביצע מעשים מגונים בבתה של חברתו לחיים, בעת שהילדה, שהיתה בת 11, צפתה בטלוויזיה ביחד עם בתו שלו.

במקרה אחר אנס מ' אישה נוספת ולא הפסיק גם כשהיא נכנסה להריון, כתוצאה מאחת הפעמים בהן אנס אותה. כמו כן איים עליה כי יפיץ בין שכניה תמונות עירום שלה. על אישה אחרת עמה היה בקשר, הוא איים כי ימסור לבעלה שיחות ארוטיות אותן קיימו השניים ואשר הוקלטו על ידו.

למ' עבר פלילי כבד. מגיל 15 הוא הספיק לצבור לחובתו 36 הרשעות. ביניהן: שמונה הרשעות באיומים, שבע הרשעות בתקיפה, בגניבה, פריצה, החזקת רכוש גנוב ועוד. "האלימות והפשע הפכו אצלו לדרך חיים" קבעו השופטים. "חרף המספר הרב של עבירות אלימות ורכוש שביצע הנאשם, זכה, לא אחת, ליחס סלחני מבתי המשפט בתקווה כי יפנים את הלקח ויחזור לדרך הישר".

הפעם החליטו שלושת השופטים, בראשות אב בית הדין השופט אריה אבן ארי, להחמיר עם מ' ולהפעיל את כל עונשי המאסר על תנאי שהיו לו. עם זאת, חלק גדול מעונשי המאסר הינם חופפים ולא מצטברים. מ' כבר החל לרצות את מאסרו.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully