מפלגת העבודה מסיתה נגד יו"ר שינוי, ח"כ יוסף (טומי) לפיד כך נטען במכתב ששיגר ראש מטה השטח בשינוי, רמי גרשון, ליו"ר העבודה, עמרם מצנע.
במכתב מובאות התייחסות לעלונים שמפלגת העבודה, ובהם נאמר מואשם לפיד בגזענות, שוביניזם והומופוביה. כמו כן מובאת התייחסות לדיווחיו של ח"כ לפיד על איומים לרצוח אותו. "הידרדרות מערכת הבחירות לכדי איומים ברצח והסתה מזכירה את האווירה שנוצרה לפני הירצחו של יצחק רבין ז"ל".
ממפלגת העבודה נמסר ל"ידיעות אחרונות" בתגובה: "במודעות, שנפסלו בשל קיצוניותן, לא הואשם לפיד באופן אישי, אלא הובאו התבטאויותיו כלשונן. מי שנגוע בשנאת השונה והאחר, שלא יתפלא למצוא את דבריו מצוטטים".
"ההסתה נגד לפיד מזכירה האווירה לפני רצח רבין"
5.1.2003 / 12:06