כל הדרך מדרום אמריקה: אניית צי ברזילאית עגנה לראשונה בחיפה

האנייה BRAZIL עשתה דרכה לנמל חיפה, יחד עם צוות של 415 מלחים וקצינים, הצפויים לטייל בעיר. האנייה מסוגלת לשייט 13 אלף קילומטר במסע אחד ועליה 415 מלחים וקצינים. על האנייה נמאים שני תותחי 40 מילימטר, ארבעה תותחי 47 מילימטר ועוד ארבעה משגרי רקטות

  • ברזיל
  • נמל חיפה
נבנתה בעלות של כ-120 מליון דולר. אניית BRAZIL (צילום: אתר רשמי, ורהפטיג ונציאן)

לראשונה, אניית צי ברזילאית, עגנה בצהרי היום (חמישי), בנמל חיפה. מדובר באנייה BRAZIL, המשמשת מחנה אימונים צף, בית ספר ללימודי ים עבור צוערים של הצי הצבאי בברזיל והצי הסוחר שלה.

הספינה, שנבנתה בריו דה ז'נרו והושקה לראשונה ב-1984, בעלות של כ-120 מליון דולר. האנייה מסוגלת לשייט 13 אלף קילומטר במסע אחד ועליה 415 מלחים וקצינים. על האנייה נמאים שני תותחי 40 מילימטר, ארבעה תותחי 47 מילימטר ועוד ארבעה משגרי רקטות.

אשל ארמוני יו"ר דירקטוריון נמל חיפה: "נמל חיפה ממשיך להיות יעד בינלאומי למסחר, לתיירות ולביטחון. אנו מברכים את אוניית הצי הברזילאי שהצטרפה היום לשורה ארוכה של ציים זרים שרואים בחיפה כבית. נמשיך לקדם את הפעילות הבינלאומית ולשים את נמל חיפה על מפת הנמלים המובילים בעולם". האנייה צפויה לעגון שלושה ימים בנמל חיפה והצוות שנמצא עליה, יסייר בארץ באתרים הקדושים לנצרות.

עוד בוואלה!

לא מתנזרים מריגול באמריקה: היעדים שמעניינים את ישראל בארה"ב

לכתבה המלאה
מצויידת בתותחים ומשגרי רקטות (צילום: אתר רשמי, ורהפטיג ונציאן)
האנייה במפרץ חיפה (צילום: אתר רשמי, ורהפטיג ונציאן)
415 קצינים ומלחים נמצאים באנייה (צילום: אתר רשמי, ורהפטיג ונציאן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully