וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מרכז העבודה מתכנס בשפיים, תומכי נתניהו בשדה התעופה

10.12.2000 / 16:18

מזכ"ל העבודה רענן כהן יציע כי המרכז יכריז על ברק כעל מועמד יחיד לראשות הממשלה; בורג ורמון ויתרו על זכות הדיבור; עדיין לא ברור האם פרס יגיע למרכז; ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו חוזר אחר הצהריים לארץ ויתקבל על ידי תומכיו


מרכז מפלגת העבודה מתכנס בשעות אחר הצהריים בקיבוץ שפיים. ראש הממשלה אהוד ברק הגיע למרכז והתקבל בקרירות יחסית. מזכ"ל העבודה, שר העבודה רענן כהן, יעלה הצעת החלטה לפיה המרכז יכריז על ברק כעל מועמד המפלגה לראשות הממשלה. לא ברור מהם סיכויי התקבלותה של החלטה כזו.

מתנגדיו העיקריים של ראש הממשלה, השר חיים רמון ויו"ר הכנסת אברהם בורג, ויתרו על זכות הדיבור בוועידה. עדיין לא ידוע האם השר לפיתוח אזורי, שמעון פרס, יגיע למרכז. בימים האחרונים נפוצו הערכות כי פרס עשוי להתמודד לראשות הממשלה מטעם "מפלגת השלום" של השמאל.

ובינתיים בליכוד, המרכז יתכנס ביום שלישי כדי לדון ברשימת המועמדים של המפלגה לראשות הממשלה ולכנסת. בליכוד אמרו היום כי הם יעשו מאמצים להשלים את החקיקה לפיזור הכנסת ואת החוק שיאפשר הגשת מועמדות של אזרחים, ולא רק חברי כנסת, לראשות הממשלה. החוק האחרון מתייחס כמובן לראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו.

נתניהו עצמו יחזור אחר הצהריים ממסע הרצאות נוסף בארצות הברית. הוא יתקבל על ידי תומכיו בשדה התעופה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully