וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הסוד של טורי ספלינג

8.12.2000 / 11:47

טורי ספלינג, מכוכבות "בוורלי", טוענת בראיון חושפני שיש לה את התחת הכי יפה בהוליווד; היא לא לובשת תחתונים כדי שלא יהיה שום דבר שיוכל להסתיר ולו במעט את אחוריה; "אני גורמת לבחור להתעניין בי כשאני מתרחקת ממנו, והוא מסתכל על התחת שלי", היא מגלה את סודה

טורי ספלינג, כוכבת בוורלי הילס 90210 הזכורה לטוב, מגלה שהיא לא לובשת תחתונים בגלל שהיא לא רוצה שקווי התחתון יסתירו את מה שהיא מאמינה שהוא התחת הכי יפה בהוליווד. "אני מתעמלת ממש קשה, כך שאני באמת גאה בתחת שלי", סיפרה ספלינג, בת 27, לצהובון "סטאר".

"תמיד שמתי לב שהנשים בעיתונים לא מראות את התחת שלהם. אבל אני גורמת לבחור להתעניין בי בכך שאני מתרחקת ממנו. את מדברת, מראה לו שאת אינטליגנטית, ואז את אומרת: 'אני צריכה ללכת לשירותים'. את הולכת באיטיות ואת בטוחה שהוא מסתכל על התחת שלך". יש לה גם עצה לבנות: "אל תמעדי. זה יהיה צעד לא טוב".

מתברר שגם חוטיני יותר מדי מוגזם לפי דעתה. היא תתפשר רק על תחתון עם חוט דק: "זה פשוט כל כך נוח, אני לא יכולה לחשוב בכלל על לבישת תחתונים".

ספלינג גם מגלה שמה שיותר מדליק מהתחת שלה הוא הדרך שבה היא עושה אהבה: "תמיד הייתי מאהבת טובה", מצהירה מי שהיתה הבתולה הנצחית בסדרה. "הפכתי להיות יותר נוחה עם עצמי. אני מוכנה לנסות הרבה יותר מאשר כשהייתי צעירה וביישנית".

היא גילתה כי הניסיון הראשון שלה היה במסיבה בגיל 12, כשנישקה בן שממש אהבה, אבל לא כל כך הצליחה: "היתה לי פלטה בשיניים וחתכתי את השפה שלו".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully