וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ג'וליאן לנון פותח את הפה על אבא

7.12.2000 / 16:37

עשרים שנה אחרי שג'ון לנון נרצח, מדבר בנו, ג'וליאן; "ראיתי אותו רק כמה פעמים לפני שנהרג. לא הכרתי ממש את האיש"; לנון ג'וניור לא מסתיר את הכעס כלפי אמו החורגת, יוקו אונו: "השילוב של החיים איתה, הוביל להדרדרות ביחסים עם אבא"

ג'וליאן לנון החליט לשפוך את ליבו, 20 שנה לאחר שאביו נרצח. לנון ג'וניור הופצץ בבקשות להתייחס לפועלו של אביו, אבל החליט לשפוך את ליבו באתר האינטרנט הפרטי שלו.

"ראיתי אותו רק כמה פעמים לפני שהוא נהרג. לצערי, לא הכרתי ממש את האיש", הוא כותב. "היה לי הרבה כעס כלפי אבא בגלל ההזנחה שלו והגישה שלו לשלום ואהבה. השלום והאהבה האלה אף פעם לא הגיעו הביתה אליי".

ג'וליאן, בן 37, כמעט לא ראה את אביו בילדותו. ג'ון לנון עזב את אמו של ג'וליאן, סינתיה, כשהוא היה בן ארבע. הוא אמר שהוא עדיין נאבק עם האבל הכפול על איבוד אביו בגירושין ועל הרצח.

ג'וליאן אף פעם לא טרח להסתיר את כעסו כלפי אמו החורגת, יוקו אונו, וכבר האשים אותה בעבר בכך שדירדרה את המורשת של לנון, שנורה למוות ב-8 בדצמבר 1980 מחוץ לדירתו בניו יורק על ידי מרק צ'פמן.

באתר האינטרנט שלו הוא חוזר לתקוף וכותב: "למרות שהוא בהחלט פחד מאבהות, השילוב עם החיים עם יוקו אונו הוביל להתמוטטות האמיתית של היחסים שלנו. כשהתחלתי לבחון את חייו ובאמת להבין אותו, התחלתי להרגיש צער עבורו בגלל שפעם הוא היה אור מכוון, כוכב שזרח על כולנו, עד שהוא נשאב לתוך חור שחור שבלע אותו".

ג'וליאן ואחיו החורג שון, הוציאו לפני שנתיים אלבומים נפרדים באותו היום, ובעקבות שמועות על יריבות ביניהם מכחיש קרע איתו: "אני אוהב את שון מאוד ומקווה שהוא יוכל להתמודד עם גורלו. דבר אחד בטוח – יש לו אח גדול שיגן עליו ויאהב אותו תמיד".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully