וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ועכשיו... "פיתוי ספרדי"

7.12.2000 / 10:47

לאחר מאבק בלתי פוסק בהימורים בלתי חוקיים, נאלצת מועצת ההימורים להילחם בתופעה חדשה של הימורים על תוצאות משחקי הכדורגל בספרד. המשטרה חוקרת את הנושא

תופעה חדשה מאיימת על רווחי המועצה להסדר ההימורים בספורט. לאחר שבשנים החולפות דובר רבות על הימורים בלתי חוקיים שפוגעים בטוטו הישראלי, צצה לה תופעה חדשה של הימורים על תוצאות משחקי הטוטו בספרד.

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם היום, כי מתחילת העונה התופעה שנמצאת בחקירה משטרתית צוברת תאוצה, והיקפה נאמד במשלוח של כ-2.2 מיליון טורים בשבוע (כ-4.8 מיליון שקלים) - יותר משליש מהממוצע השבועי של שליחת טורים בטוטו הישראלי.

על פי החשד נראה כי 150 תחנות ספורטוטו בארץ מנהלות או משתפות פעולה עם מארגני הימורים על משחקי הטוטו בספרד. ברוב התחנות הסכימו הבעלים לשתף פעולה בעקבות ההצעה המפתה שקיבלו - כחמישים אגורות לכל טור שנשלח. הסכום גבוה יותר ממה שהם מקבלים עבור טור בטוטו הישראלי - כ-15 אגורות ברוטו.

נציגי הטוטו ביצעו אתמול תצפיות ומעקבים אחרי תחנות חשודות באשקלון. התוצאות העלו כי מהתחנות נאספו 40 אלף טורים. רבים מבעלי התחנות, טענו כי פעלו למען הטוטו הספרדי, בגלל הפיתוי הכספי.

באחרונה הופצה בתחנות הטוטו חוברת הקוראת לאנשים להמר בטוטו הספרדי, ותלונה על כך הוגשה על ידי מועצת ההימורים לראש האגף לחקירות במשטרה, ניצב יוסי סדבון. מנכ"ל הספורטוטו, יצחק שני: "מדובר בחבורה של עבריינים".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully