וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טיבי: ארוץ לראשות הממשלה כדי לשמש תחליף למאוכזבי ברק וביבי

7.12.2000 / 8:52

בראיון לעיתון ערבי מסביר חבר הכנסת אחמד טיבי כי המיעוט הערבי בישראל רוצה ייצוג הולם, הן באזור והן בעולם; "סדר העדיפויות של מועמד ערבי שונה לחלוטין מסדר עדיפויות של מועמד ישראלי"; מגלה כי ברק הקים צוות חשאי שפועל להקמת ממשלת חירום וטרפוד הקדמת הבחירות

מאת שי שריג

חבר הכנסת, אחמד טיבי, מסביר הבוקר כי החליט להציג עצמו כמועמד אפשרי לראשות ממשלת ישראל, על מנת לשמש תחליף לאותם אזרחים שאינם יכולים להצביע בעד אהוד ברק או ביבי נתניהו.

בראיון ליומון הערבי "א-שרק אלאווסט" אומר חבר הכנסת טיבי: "תנועתי החליטה להציג אותי כמועמד למשרת ראש ממשלת ישראל בבחירות הקרובות, בראש ובראשונה משום שאנחנו רוצים להוות תחליף לכל האזרחים הערביים בישראל, אשר אינם יכולים להצביע בעד אהוד ברק או נתניהו, במיוחד לאחר כל הפשעים שהם עשו נגד העם הפלסטיני". טיבי הוסיף כי "בישראל קיים מיעוט ערבי שרוצה להשמיע את קולו באזור ובעולם. סדר העדיפויות של מועמד ערבי לראשות הממשלה שונה לחלוטין מסדר עדיפויות של מועמד ישראלי, במיוחד בכל הקשור לנושאים המעניינים את האזרחים הערביים בישראל".

טיבי מגלה כי ראש הממשלה ברק הקים צוות חשאי, המורכב משלושה יועצים וחברי כנסת, שתפקידם לטרפד עריכת בחירות מוקדמות והקמת ממשלת חירום. "ישנם מגעים חשאיים בנושא זה, בין היתר כדי ללחוץ על ש"ס לחזור בה מעמדתה התומכת בהקדמת הבחירות", ציין טיבי.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully