וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שני לילות של תשוקה ותהילת עולם

6.12.2000 / 20:22

חזיר ים בריטי כבש את הבריטים אחרי שהתגנב לכלוב הנקבות ובילה שם שני לילות סוערים; חזיר הים אמור לככב במסע פרסום וכבר יש על שמו אתר אינטרנט; היום הוא אב ל-42 גורים; בעליו סיפרו שישן יומיים אחרי ההתרבות

הדבר הבא שכובש בימים אלה את בריטניה הוא לא אחר מאשר חזיר הים. החיה הקטנה והחביבה הזו התגלתה כיצור בעל תשוקות ורצונות וייתכן גם חוזה פרסום. חזיר הים המדובר, המכונה על ידי בעליו סוטי, התפרסם כשהתגנב לכלוב עמוס בחזירות ים ובילה שם שני לילות של תשוקה סוערת. היום סוטי הוא האב הגאה ל-42 חזרזירי ים, כולם פירות האהבה של שני הלילות המפורסמים.

מאז אותה התרבות מפוארת כובש סוטי את העולם. הוא הופיע בטלוויזיה היפנית, וקיבל מעמד חבר קבוע במועדון לונדוני נחשב במיוחד. אבל הדובדבן שבקצפת הוא אתר האינטרנט החדש שהקימו בעליו עבורו. "אני בטוח שהמוני גברים בכל רחבי העולם מקנאים בסוטי", אמר אחד מבעלי הפארק בו חי סוטי. "ידענו שסוטי נעלם וחיפשנו אותו זמן רב. לא חשבנו לחפש בכלוב הנקבות", הוא סיפר.

בימים אלה סוטי הוא אחד המועמדים הבכירים לככב במסע פרסום גדול למזון לחיות מחמד. עובדי הפארק סיפרו כי אחרי הלילות המעייפים ישן סוטי במשך יומיים וכי לכל הגורים נמצאו בתים חמים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully