וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דדלי מור: הידיעות על מותי היו מוגזמות

6.12.2000 / 12:12

בתקשורת הבריטית נפוצו שמועות כי ימיו ספורים; מור מאשים את העיתונאים באכזריות: "אני מניח שמותי ימכור עיתונים, בעוד שחיי אינם מעניינים אף אחד"; הקומיקאי שהתפרסם בסרטים "ארתור" ו-"10" סובל מניוון מוחי, לאחר ארבעה התקפי לב

השחקן הבריטי דדלי מור, הסובל מהפרעה של ניוון מוחי, אמר אתמול כי הוא חש "פגוע ומאוכזב" מהשמועות על גסיסתו, כביכול.

מור, בן ה-65, אמר בראיון לבי.בי.סי כי הוא עומד לפני עתיד "קצר ובלתי בטוח" בגלל מחלתו, הסתעפות של מחלת האלצהיימר. אחד הסימפטומים של מחלה זו הוא חוסר יציבות ונפילות תכופות. הוא סבל מארבעה התקפי לב.

"תארו לעצמכם מה היתה הרגשתי כאשר התעוררתי הבוקר ומצאתי באתר האינטרנט של הבי.בי.סי ומקורות תקשורת אחרים כי נותרו לי שבועות ספורים לחיות. הרופא שלי לעומת זאת חושב שהמצב הרבה יותר טוב", אמר מור בהודעה מטעמו.

מור הפך לקומיקאי מפורסם בשנות ה-60, כששיחק לצידו של השחקן פטר קוק. מאוחר יותר הפך לכוכב הוליוודי והתפרסם בעיקר בסרט "ארתור", לצידה של לייזה מינלי ו-"10" עם בו דרק. לטענתו הוא דיבר, שלא לציטוט עם חבר בבי.בי.סי ולא ציפה שהדברים יפורסמו. אחד מאנשי רשת התקשורת הבריטית אמר כי התוכנית על מור ששודרה שלשום היתה האחרונה בהשתתפותו.

מור האשים את התקשורת בהתעלמות מחדשות חיוביות הנוגעות אליו. "אני מניח כי מותי ימכור עיתונים, בעוד שחיי אינם מעניינים אף אחד. אני מאוכזב ופגוע מהאכזריות שגיליתם", סיכם מור.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully